Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Katowice (centrum)
Chemia60 / 60 min

Anna Szarek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie

Opis ogłoszenia

Witam serdecznie!

Studiuję medycynę na Śląskim Uniwersytecie Medycznym, kiedyś studiowałam farmację, więc chemię znam z laboratorium a nie tylko teoretycznie z książek. Moje studia nauczyły mnie przyswajania ogromnej ilości wiedzy i chętnie podzielę się sposobem jak to robić efektywnie.  Mam doświadczenie w udzielaniu korepetycji, i mogę pochwalić się wieloma sukcesami moich uczniów  , naprawdę sprawia mi to radość i robię to z pasji co da się wyczuć na zajęciach. 

Na zajęcia zapraszam wszystkich którzy mają kłopoty z chemią, nadrabianie zaległości szkolnych to moja specjalność ;) Jeśli nie masz kłopotów z chemią a po porstu chcesz wiedzieć więcej, zapraszam również :)

UWAGA : NIE PRZYGOTOWUWUJĘ DO MATURY, mogę pomóc z konkretnym działem , pomóc z konkretnym arkuszem, ale nie podejmę się całego cyklu przygotowań ponieważ jest to ogromne zobowiązanie czasowe, a dużo podróżuję. 

Lokalizacja: 3 min od LIGOTA PKP, dogodny dojazd z każdego miejsca w Katowicach ;) 

[*Czekam na telefon lub sms tel. 605876833, gdybym nie odbierała na pewno oddzwonię ;) *]

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 grudnia 2019

Chciałbym bardzo polecić te korepetytorkę. Jest bardzo rzetelna. Podejście do ucznia z szacunkiem i oczywiście poczuciem humoru. Jednak mimo całej swojej serdeczności - nie ma owijania w bawełnę! Oprócz pracy na zajęciach, wymagana jest również praca własna, co łaczy się z dobrym opanowaniem wszystkich zagadnień. Nauka stanie się dla Was przyjemnością! Gorąco polecam

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 stycznia 2019

Polecam Anię na powtórki przedmaturalne, robimy razem arkusze i Ania tłumaczy mi wszystkie braki, w jasny sposób i uczy jak to wszystko fajnie zapamiętać.

avatar
Albert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 stycznia 2019

Ania przygotowywała mnie do konkursu chemicznego, udało mi się dojść do finału także mogę w 100% polecić zajęcia u Ani. Jest cierpliwa, ale też umiała mnie odpowiednio "docinsąć", czego potrzebowałem.

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 grudnia 2018

Przytrafiła mi się poprawka z chemii, Pani Ania przygotowała mnie i zdałem bez problemu , ma bardzo indywidualne podejście do ucznia, przychodząc nie umiałem naprawdę a Pani Ania w prosty sposób tłumacząc nauczyła mnie chemii. Polecam każdemu!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.