Anna Marczyńska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Żabieniec
Piaseczno
Warszawa (Wilanów +5)
Bielawa
Konstancin-Jeziorna
Piastów
Raszyn
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Angielski dla dzieci 5-14 lat, zajęcia z zakresu szkoły podstawowej.

Konwersacje, pomoc w nauce, nadrabianie zaległości, przygotowanie do PET, KET. Zakres od początkującego do średnio zaawansowanego (A1-B2).

Ceny (lekcje 1:1)
40-50 zł/60 min
60-70 zł/90 min
90 zł/120 min

Cena uwzględnia dojazd do ucznia, materiały, nagrania oraz tygodniowo - 2 maile wspomagające.

Zasady zajęć:
1. Pierwsze spotkanie jest bezpłatne i służy ocenie wzajemnych oczekiwań względem zajęć - Państwo mają okazję ocenić, czy moja oferta spełnia Wasze potrzeby, a ja sprawdzam moje możliwości w tym zakresie - czy mam odpowiednie kompetencje, materiały oraz jaki jest koszt dojazdu i czas potrzebny na zaplanowanie i realizację zajęć. Czas trwania spotkania to około 45 minut.  
2. W ciągu 3 dni po pierwszych zajęciach kontaktuję się z Państwem celem ustalenia kontynuacji zajęć. W razie mojej rezygnacji z podjęcia się prowadzenia zajęć informuję o jej przyczynie i dzielę się spostrzeżeniami z zajęć próbnych - w ramach moich kompetencji pomagam w wyszukaniu szkoły językowej lub zalecanych podręczników/materiałów. Nie polecam konkretnych lektorów, bo jestem zdania, że to Państwo i Wasze dziecko jesteście ekspertami w zakresie wyboru osoby, która będzie je uczyć.
3. Proszę o odwoływanie zajęć w okresie choroby dziecka. W razie nieodwołania zajęć i mojego przyjazdu pobieram pełną opłatę za lekcję.
4. W każdym innym przypadku, gdy zajdzie taka konieczność proszę o odwołanie zajęć do 24 godzin przed ich rozpoczęciem - w innym przypadku pobieram połowę kosztu zajęć. Uregulowanie należności następuje na kolejnych zajęciach lub przelewem.
5. W razie chęci rezygnacji z zajęć proszę o informację tydzień wcześniej - ostatnie zajęcia są ważne  - podsumowujemy naukę i jest to okazja do wspólnego pożegnania się.

Oferuję również zajęcia z angielskiego dla dzieci nieśmiałych, lękowych, z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego oraz z trudnościami w nauce.

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek16:00 - 18:00
ŚrodaDo uzgodnienia
Czwartek
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.