Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Zabrze
Gliwice
Ruda Śląska
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język francuski25 - 30 / 60 min

Anna

Opis ogłoszenia

Udzielę korepetycji z j. francuskiego na poziomie A1-B1 jak również ze słownictwa specjalistycznego z zakresu matematyki podstawowej. Jestem absolwentką liceum dwujęzycznego w Krakowie. Posiadam dyplom Delf B2. Byłam także stypendystką francuskiego liceum w Saint-Laurent-sur-Sevre. Chętnie udzielę korepetycji osobom wyjeżdżającym do pracy. Oferuję intensywny kurs nauki języka. Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.