Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Sosnowiec
Katowice
Mysłowice
Będzin
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Siemianowice Śląskie
Chorzów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski35 / 60 min

Ania

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/59 opinii

Opis ogłoszenia

obecnie w związku z baaaaardzo dużym zainteresowaniem (dziękuję!) - BRAK WOLNYCH TERMINÓW:(((

laureat nagrody w postaci prestiżowego stażu na the state university of new york (2013)

od 2013 - certyfikowany nauczyciel metody motywacyjnej

• 10 lat doświadczenia z dziećmi i młodzieżą
• indywidualne podejście do ucznia
• konwersacje, konwersacje, konwersacje
• lekcje multimedialne wzrokowo-słuchowe
• nauka „od zera” i na wysokim poziomie zaawansowania
• znakomite przygotowanie do egzaminów i matury
• pomoc w odrabianiu lekcji i pisaniu prac
• możliwość zajęć w grupach 2-3 osobowych
• zniżki dla rodzeństwa, członków rodziny
• oryginalne brytyjskie i amerykańskie gazety, artykuły, materiały audio i video

• lekcje u nauczyciela (ścisłe centrum sosnowca) lub dojazd do domu ucznia
*uwaga * obecnie w związku z baaaaardzo dużym zainteresowaniem (dziękuję), po moim powrocie z usa, lekcji z dojazdem do domu ucznia udzielam jedynie w sytuacjach wyjątkowych, a cennik przedstawia się następująco:
zajęcia met motywacyjną - 3 os - 35zł/h
zajęcia met motywacyjną - 2 os - 40zł/h
zajęcia indywidualne - 65zł/h

witam wszystkich serdecznie :)
zajęcia z języka angielskiego prowadzę od 10 lat, głównie z dziećmi i młodzieżą
odbywają się one wg mojego autorskiego programu nauczania indywidualnie dopasowanego do potrzeb ucznia, sama zapewniam materiały, wśród nich oryginalne brytyjskie i amerykańskie gazety, artykuły Często korzystam z materiałów video na moim laptopie w trakcie zajęć pomagam także dzieciom w razie niejasności dotyczących języka angielskiego w szkole Każdego miesiąca przeprowadzam sprawdzenie wiadomości na ocenę wpisywaną do tabeli z tyłu zeszytu, żeby rodzice (lub sami starsi uczniowie ;) mogli na bieżąco kontrolować postępy w nauce, a także żeby dokładnie wiedzieć, co należy jeszcze wyjaśnić, powtórzyć Solidnie przygotowuję do matury, certyfikatów cambridge, egzaminu gimnazjalnego oraz innych testów z j Angielskiego
posiadam certyfikaty cambridge fce, cae, cpe, dyplom ukończenia kursu w west london college of english oraz odbyłam prestiżowy staż na the state university of new york, gdzie zakwalifikowano jedynie 2 osoby z polski Jestem wesołą, pogodną osobą, z dobrym podejściem do dzieci i duuużą cierpliwością

już wkrótce angielski może stać się twoją pasją - a przynajmniej sprawnym narzędziem komunikacji :)
zapraszam serdecznie 507 490 789

ps: oczywiście wszelkie dyplomy, certyfikaty oraz potwierdzenia moich kwalifikacji są do państwa wglądu:)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2014

Witam wszystkich! z Panią Anią nauka nie była tylko zwykłą lekcją, ale również dużą przyjemnościa, ze względu na rożne sposoby przekazywania nauki angielskiego. w moim przypadu jestem bardzo zadowolony i polecam wszystkim;)

avatar
Grażyna P.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2014

Trafiłam na panią Anię, kiedy mój syn był w szkole podstawowej. Od tamtej pory minęło 7 lat, a my… dalej uczymy się wspólnie. Na początku Marcin miał zajęcia sam, a później dołączył się do niego kolega z klasy, a pani Ania prowadzi dla nich zajęcia metodą motywacyjną. Jesteśmy bardzo zadowoleni, chłopcy się nie nudzą, robią spore postępy w nauce, a w przyszłym roku będą podchodzić do matury rozszerzonej z języka angielskiego. Dzisiaj dzwoniłam do pani Ani, aby umówić się na nowy rok szkolny i poprosiła mnie o napisanie opinii, co z przyjemnością czynię.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2014

Maksyma Ani w skrócie brzmi - każdy jest w stanie wszystkiego się nauczyć tylko niektórzy potrzebują więcej czasu.
Zanim trafiłam na Anie miałam lekcje z kilkoma nauczycielami oraz nativem, po lekcjach z Anią doszłam do wniosku że nawet kurs za granicą nie jest mi potrzebny.
Bardzo uzdolniona osoba, znająca kilka języków obcych a więc wie co zrobić aby i Ciebie nauczyć, ma niesamowity akcent, jeszcze nigdy nie spotkałam się u polskich nauczycieli z takim akcentem.
Doskonale wie co robi i ma pomysł na Ciebie, po kilku chwilach wie z czym masz problem i nad czym trzeba popracować.
Ania jest bardzo miłą i sympatyczną osoba, bardzo wymagającą ale potrafi zdziałać cuda, a co najważniejsze ma niesamowity dar motywacji.
Z Anią przygotowuje się do FCE i nie mogłam lepiej trafić, lekcje z nią to przyjemność ale i ciężka praca, jednak rezultaty widać bardzo szybko.
Ania jest idealna dla osób przygotowujących się do matury, egzaminów czy dla gimnazjalistów, zna realia i szybko nawiązuje kontakt co powoduje większą skuteczność nauki.
Jak zdam FCE to będę chodzić do Ani na konwersacje ponieważ potrafi poprowadzić rozmowę bardzo naturalnie no i ten jej akcent :)
Szczerze polecam !

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2014

Droga Aniu! Piszę dla Ciebie tę opinię, ponieważ właśnie dostałam wyniki z FCE i jak wiesz zdałam! Zdałam na A!!! Jesteś super !!!!!! Naprawdę Ci dziękuję za wszystko – przede wszystkim za silną motywację!!!! Bardzo, bardzo, bardzo serdecznie polecam nauczycielkę – Anię, która potrafi zdziałać cuda pracowałyśmy solidnie przez ponad rok i przez ten czas nauczyłam się więcej niż przez poprzednie 5 lat ! a zawsze miałam prywatne lekcje + zajęcia w szkole ). NAPRAWDĘ POLECAM!!!!

avatar
Izabela N.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2014

Jestem bardzo szczęśliwa, że z tylu ofert korepetytorów na tym portalu wybrałam dla syna jako nauczycielkę Panią Anię. Pani Ania wzięła syna pod swoją opiekę rok temu w bardzo ważnym dla niego momencie (tzn. rozpoczynał naukę w klasie VI szkoły podstawowej i miał określony cel w kwestii wyboru gimnazjum).
Przez IV-V klasę szkoły podstawowej syn uczęszczał na lekcje j.angielskiego do innego korepetytora. Przez te 2 lata syn nie miał opanowanych podstawowych czasów! Nauczycielka zmarnowała potencjał syna, czas i pieniądze. Byliśmy załamani sytuacją. Dopiero w klasie VI szkoły podstawowej Pani Ania z synem tak poprowadziła lekcje, że konwersacje, gramatyka, słownictwo, słuchanie tekstu ze zrozumieniem itd...wskoczyło u syna na właściwe tory. Nie było opcji, żeby syn poszedł na lekcję bez przygotowania, były sprawdziany, kartkówki, uwagi:)...głaskania po głowie nie było:) Jaki mamy efekt? Syn dostał się do Dwujęzycznego Gimnazjum w Sosnowcu...i mamy dalsze plany językowe :)
Bardzo polecam metodę nauki Pani Ani. Jako korepetytorka jest osobą: konsekwentną w swoim działaniu, rzetelną, skromną, motywującą, pozytywnie nastawioną na ciężką pracę,wymagającą, odpowiedzialną za postawione sobie zadania. Pani Aniu, dziękuję :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2014

Moja córka miała problemy z angielskim (4 klasa podstawówki), dlatego też postanowiliśmy poszukać dla niej korepetytorki. Pani Ania została nam polecona przez matkę innego ucznia, który chodzi z Magdą do klasy. Na początku bałam się, czy poradzi sobie z Magdą, która nigdy nie lubiła angielskiego.

Po pierwszych zajęciach córki z Panią Anią przekonałam się, że te obawy były bezzasadne. Pani Ania od razu zorientowała się, z czym Magda ma największe problemy (speaking) i zwróciła na to szczególną uwagę podczas wszystkich zajęć, nie zaniedbując jednak innych zagadnień (writing, listening). Program nauczania został dopasowany do potrzeb mojego dziecka.

Po roku korepetycji widzę u córki dużą poprawę i chęć - a nie dotychczasowe zniechęcenie! - do nauki angielskiego. Indywidualne podejście pani Ani, różnorodność materiałów i przede wszystkim fakt, że ona naprawdę chce nauczyć ma bardzo istotne znaczenie.

Najważniejsze jest jednak to, że Pani Ania jest profesjonalistką. Fakt, że zna "żywy" język (pobyt w Stanach) jest ogromną zaletą. Jestem z niej bardzo zadowolona, ale co ważniejsze zadowolona jest z niej Madzia. Po wakacjach wracamy do wspólnej nauki!

avatar
Jolanta P.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2014

Pani Ania uczy mojego syna od początku III klasy szkoły podstawowej,( Tomek obecnie jest w V). To prawdziwa profesjonalistka! Syn w tym roku zajął wysokie miejsce w finale olimpiady z angielskiego, w szkole przewyższa kilkukrotnie poziomem swoich rówieśników, z mężem planujemy wysłać Tomka do gimnazjum dwujęzycznego. Pani Ania ma wspaniały wpływ na syna, jest wymagająca, rzeczywiście robi sprawdziany i kartkówki, ale jej metody uczenia naprawdę przynoszą efekty. Chciałabym zwrócić uwagę także na akcent Pani Ani, który bardzo nam się podoba i zdecydowanie nie jest polski, wschodni. Każdemu rodzicowi polecam takie korepetycje dla dziecka. Jolanta P.

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2014

Jakiś czas temu potrzebowałem przypomnieć sobie język angielski (od razu zdradzę, że orłem z języków obcych nie jestem...). Ania bardzo mi pomogła; indywidualne podejście do ucznia, luźna i bezstresowa atmosfera, a także spore doświadczenie korepetytorki sprawiły, że bezproblemowo odświeżyłem sobie materiał (zarówno gramatyka jak i biegła mowa). Pozdrawiam i polecam każdemu!

avatar
marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 kwietnia 2014

Super nauczyciel:)mila stmpatyczna a przede wszystkim skuteczna:) inne korki mi nie potrzebne:p

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.