Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online
Toruń
Chełmża

Ania

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii
Dla użytkownika Ania

O mnie

Chętnie udzielę korepetycji z matematyki . Jestem studentką matematyki i ekonomii na UMK.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
11.2018 - aktualnie
Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
matematyka i ekonomia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Nikola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2021

Ania bardzo dobrze i zrozumiale tłumaczy, dzięki niej byłam w stanie się podciągnąć z matematyki i napisać bez żadnych obaw maturę. Bardzo polecam jej nauczanie.

Ania

❤️

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2021

Miałam dopiero drugą lekcje, ale jestem bardzo zadowolona. Ania potrafi w bardzo fajny sposób przekazać wiedzę. Dziękuje, że dzięki tobie nie będę musiała się bać siedzieć na zajęciach z matematyki.

Ania

❤️

avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2021

Ania jest osobą o wielkich pokładach cierpliwości i jak mało kto potrafi wytłumaczyć wszystko w jak najprostszy i niespomplikowany sposób. Lekcje u Ani dały mi dużo pewności w wykonywaniu zadań, tak samo upewniły mnie w przekonaniu, że matematyka nie jest taka straszna jak się wydaje. Szczerze polecam korepetycje u Ani!

Ania

❤️

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 grudnia 2019

Bardzo dobrze tłumaczy i dzięki niej zdałem!! Polecam :))

Ania

❤️

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 października 2019

Jeśli nigdy nie rozumiałeś matematyki i chcesz to zmienić to wspaniale trafiłeś! Wspaniała osoba, bardzo dobrze tłumaczy, przekaz wiedzy uporządkowany co bardzo się ceni. Polecam wszystkim! ❤❤❤

Ania

❤️

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2019

Solidna, sympatyczna, komunikatywna i ambitna dziewczyna. Sposób, w jaki potrafi przekazać wiedzę, różni się od nauczania w szkole - oczywiście w pozytywnym znaczeniu. Zajęcia z nią to czysta przyjemność - zawsze cierpliwie tłumaczy do skutku oraz wyjaśnia w prosty,a zarazem zrozumiały sposób. Nawet najsłabsza osoba poprawi poziom swojej wiedzy (jeśli dołoży trochę chęci i pracy ;) ). Polecam bardzo serdecznie - na pewno nikt nie pożałuje :)

Ania

❤️

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.