Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Gdynia
Gdańsk
Sopot

Anita

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Anita

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - aktualnie
Uniwersytet Gdański
Filologia polska
Kursy i szkolenia
01.2019
Certyfikat języka angielskiego B2+
Doświadczenie
01.2011 - aktualnie
Praktyka własna
Udzielać korepetycji zaczęłam jako wolontariusz w pierwszej klasie gimnazjum, mając 14 lat, ucząc angielskiego i matematyki. Zawodowo jako korepetytor pracuję od 3 klasy gimnazjum ukończywszy 16 lat.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2019

Przygotowania do matury są bardzo ważne, trzeba poświęcić wiele czasu i wysiłku. Ale nie z Panią Anitą, która w 2 miesiące przygotowała mnie niemal od zera do poziomu 88% z matury ustnej z języka polskiego. Serdecznie polecam współpracę!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.