Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Gliwice
Szałsza
Ziemięcice
Świętoszowice
Przezchlebie
Zawada
Kamieniec
Zbrosławice
Nauczanie początkowe50 - 60 / 60 min

Anita

Opis ogłoszenia

Witam! Jestem magistrem inżynierem budownictwa i od 9 lat udzielam korepetycji z przedmiotów ścisłych oraz nauczania początkowego, przygotowuję do matury oraz sierpniowych poprawek. Bardzo cieszą mnie postępy w nauce ucznia, a jego sukcesy traktuję jako swoje zwycięstwa. Jestem zwolenniczką systematycznej pracy, bo wtedy efekty są najbardziej widoczne. Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie! :)

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 06.2016
Politechnika Śląska
Inżynier
Budownictwo
10.2016 - 04.2018
Politechnika Śląska
Magister inżynier
Budownictwo: Konstrukcje Budowlane i Inżynierskie
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.