Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Niewodnica Kościelna
Białystok
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam, jestem 18 letnia uczennica liceum. Chętnie udzielę korepetycji z polskiego dla cudzoziemców. Sama sie urodziłam za granica i dopiero 6 lat temu rozpoczęłam nauke polskiego, a w przyszłym roku przystąpię do matury rozszerzonej z tego języku. Wydaje mi sie, ze przez moje doświadczenia z nauka, bede wiedziała jak pomoc obcokrajowcom. 20zl za lekcje online, 25zl za lekcje u mnie, 30zl za lekcje u ucznia.

Dostępność

Poniedziałek14:00 - 19:00
Wtorek14:00 - 19:00
Środa14:00 - 19:00
Czwartek17:00 - 19:00
Piątek14:00 - 19:00
Sobota09:00 - 19:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.