Angelina Nunez

Ostatnia aktywność:
23 dni temu
 
Online
Olsztyn
Warszawa (nowy świat u.)

Opis ogłoszenia

Chcesz nauczysz się języka obcego i nie wiesz jakiej? Czy wiesz że j. hiszpański jest oficjalny język na 21 krajów?

Nauka języków jest konieczna we współczesnym i nowoczesnym. Już nie wystarczy czytać i pisać, ważne jest aby rozmawiać i porozumiewać się z innymi. Globalizacja jest zjawiskiem widocznym na wszystkich kontynentach a szczególnie w Europie. Dzięki istnieniu strefy Schengen jej mieszkańcy mogą podróżować i uczyć się na jej terytorium. Język hiszpański jest trzecim językiem najczęściej nauczanym w Europie i drugim na świecie dla tego też może być nośnikiem nowych doświadczeń i możliwości dla tych którzy się nim posługują.

Nazywam się Angelina. Pochodzę z Limy, stolicy Peru. Jestem absolwentką fakultetu Studiów iberoamerykańskich na Uniwersytecie Warszawskim. Posiadam szeroką znajomość języka hiszpańskiego, ponieważ jest to mój język ojczysty oraz dla tego, że od ponad pięć lat nauczam go jako języka obcego.

szybko, łatwo, przyjemnie i tanio :)
basico- intermedio- avanzado- conversaciones- matura
poziom podstawowy-poziom pośredni-poziom zaawansowany-rozmowy-matura
SPANISH- ENGLISH
J.hiszpański- j. polski

jeśli masz jakieś pytania nie bój się pisać
ZAPRASZAM WAS

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.