Angelika Małecka

Ostatnia aktywność:
8 dni temu
 
Online
Toruń
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Historia25 - 35 / 60 min

Angelika Małecka

Opis ogłoszenia

Historia to solidny ‘kawał’ wiedzy,   który swoją objętością potrafi przerazić nie jedną osobę. Na szczęście istnieją  metody pozwalające na szybkie i jednocześnie skuteczne pochłonięcie tej obszernej terminologii. Dobrze trafiłeś, ponieważ nie są mi one obce :) Jeśli tylko zechcesz, postaram się przekazać Ci moją widzę w ciekawy oraz kreatywny sposób. A gdybyś  potrzebował  pomocy przy pisaniu prac, z chęcią pomogę :) Moja oferta jest skierowana do osób, którym potrzebna jest pomoc w nauce bieżącego materiału omawianego na zajęciach szkolnych lub  potrzebujących dodatkowych zajęć uzupełniających wiedzę oraz solidnie przygotowujących do egzaminów (ósmoklasisty / maturalnego).  Mam doświadczenie w udzielaniu korepetycji i swoje sprawdzone sposoby na szybkie zapamiętywanie ;) . Gwarantuję przyjemną i owocną współpracę!
Serdecznie zapraszam! 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.