Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Poznań (Jeżyce +2)
Język polski50 / 60 min

Angelika

Opis ogłoszenia

Chętnie pomogę uczniowi szkoły podstawowej, gimnazjum lub liceum/technikum przyswoić zagadnienia z języka polskiego, nauczyć się pisać charakterystykę, rozprawkę, przygotować się do sprawdzianu czy popracować nad ortografią. Od najmłodszych lat pałam miłością do języka polskiego, wygrałam kilka konkursów językowych i ortograficznych, a z matur miałam wyniki 100% z podstaw i z rozszerzenia. :) Napisz albo zadzwoń, porozmawiamy, w jaki sposób mogłabym pomóc.

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.