Karolina - angielski w te wakacje

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Warszawa (Praga)
Wrocław
Faktura VAT

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 12
avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2019

Lekcje prowadzone spełniły moje oczekiwania w pełni. Spotkania odbywają się są w sposób profesjonalny, konkretny i są przede wszystkim nastawione na praktyczne umiejętności związane ze stosowaniem angielskiego w życiu codziennym.

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2019

Gorąco polecam! Od pierwszej lekcji wiedziałem, ze Karolina jest wyjątkowa korepetytorka. Już pierwszych minutach zaraziła mnie swoja pozytywna energia, a nie jest to łatwe, szczególnie po długim dniu pracy. To co mnie najbardziej zaskoczyło to materiały, z których korzystała.
Mój angielski był na poziomie B1/B2, miałem natomiast problemy z mówieniem. Karolina pomogła mi je przełamać. Lekcje były często tematyczne, a Karolina korzystała z różnorakich źródeł - nie wiem, skąd je wynajdywała, ale dzięki nim wreszcie doświadczyłem prawdziwego języka. Chciałem także usystematyzować gramatykę. Przerobiliśmy najważniejsze tematy gramatyczne, w tym czasy. Karolina zasugerowała, abyśmy zaczęli od początku i był to znakomity wybór - nie mam już teraz wątpliwości, jakiego czasu użyć!

Karolina - angielski w te wakacje

Dziękuję za miłe słowa!

avatar
Jola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2019

Serdecznie polecam zajęcia z Karoliną. Dzięki niej poprawiłam swoje zdolności konwersacyjne co bardzo pomogło mi w pracy. Zajęcia zawsze odbywały się w miłej i swobodnej atmosferze zajęć i dzięki umiejętnemu korygowaniu moich błędów czułam, że robię postępy. Karolina jest zawsze bardzo dobrze przygotowana i oferuje mnóstwo pomocnych materiałów. Karolina jest bardzo solidną i bardzo dobrze przygotowaną nauczycielką :-) Polecam

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2019

Szczerze polecam zajęcia z Panią Karoliną. Zawsze przygotowana, punktualna i uprzejma. Oprócz samych lekcji otrzymuję masę dodatkowych materiałów do czytania i przerabiania w wolnym czasie.

Dzięki Pani Karolinie bez problemu przeszedłem kilka testów w trakcie rozmów kwalifikacyjnych i czuję się swobodnie na spotkaniach biznesowych czy korespondując z zagranicznymi partnerami. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
5 czerwca 2019

UWAGA OSZUŚCI!!!

Konto jest fikcyjne. Cała historyjka zamieszczona w ogłoszeniu jest zmyślona. Tak naprawdę pod imieniem i nazwiskiem tej Pani ukrywa się firma, wątpliwej uczciwości. Nie polecam!!!!

Karolina - angielski w te wakacje

Dzień dobry, proszę sprawdzić czy aby na pewno pisze Pani o mnie?
Wśród ostatnich uczniów nie mam osoby o imieniu Klaudia. Proszę nie
zamieszczać fikcyjnych opinii.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 kwietnia 2019

Karolina jest bardzo dobrym lektorem a przy tym pełnym optymizmu, który udziela się na zajęciach:) Ja mam z nią zajęcia niecałe 3 miesiące a już po tak krótkim czasie widzę dużą różnicę!
Dzięki Karolinie polubiłam gramatykę :) Fajne jest to, że daje ciekawe linki i materiały z których można korzystać. Bardzo podoba mi się te to, że zapisuje online na bieżąco wyrazy i zdania z którymi mam problem. Wszystko to dostępne jest online w każdym momencie. Myślę że to ważne bo pokazuje mi nad czym muszę popracować.

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
11 marca 2019

Żart. Pani umówniła lekcje próbną, po czym mnie totalnie olała i przestała odpisywać. Jak ktoś chce podeślę screeny.

Karolina - angielski w te wakacje

Dzień dobry, bardzo Pana przepraszam. Pomyliły mi się dwa różne konwersacje z dwoma różnymi Uczniami o tym samy imieniu.

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2018

Pani Karolina to najlepsza nauczycielka języka angielskiego jaką w życiu miałam. Dzięki niej nie tylko dostałam wymarzoną pracę, ale bardzo podniósł się mój poziom języka angielskiego. Pani Karolina jest osobą bardzo przyjazną i uśmiechniętą. Jest też bardzo sumienna i zawsze wywiązuje się ze swojej pracy. Dużą zaletą jest to, ze korzysta ze swoich materiałów. Według mnie to najcenniejsze bo takich wskazówek próżno szukać w książkach językowych. Poza tym jest energiczna i widać, ze kocha to co robi. Wspólna nauka to czysta przyjemność!

Karolina - angielski w te wakacje

Pani Basiu, dziękuję za miłe słowa!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2018

Szczerze polecam zajęcia z Karoliną! Angielskiego uczę się już od jakiegoś czasu, ale zawsze brakowało mi płynności w mówieniu. Konwersacje pozwoliły mi przełamać barierę, miałam możliwość porozmawiania na różne tematy, mogłam wybrać interesujące zagadnienia, a Karolina zawsze dobrała ciekawe materiały, które zachęcały do dyskusji oraz podpowiadała przydatne słówka i wyrażenia. Bardzo dobrze prowadzona rozmowa, odpowiednio zadawane pytania a przy tym przyjazna atmosfera pozwalają w pełni zaangażować się w zajęcia. Naprawdę warto!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2018

W mojej opinii bardzo sympatyczna, szczera i towarzyska osoba. Pełna wiary w możliwości swoich uczniów, a w razie wątpliwości chętna do pomocy i wyjaśnień. Jej zajęcia są interesujące i sprawiające aby wiedza którą przekazuje była dopasowana do potrzeb i możliwości ucznia. Nie ukrywam często pojawiających się wymagań, ale są one spowodowane wiarą w chęci nauki ucznia.
Uważam, że warto korzystać z pomocy pani Karoliny. W swojej pracy oddaje się całkowicie i na zajęciach jest zawsze przygotowana z pozytywnym nastawieniem :) a poza
tym mój angielski ruszył z miejsca. Wreszcie!

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
9 stycznia 2018

Pani Karolina nie prowadzi korepetycji, a jedynie umawia na spotkania z randomowymi "nauczycielami", o których wykształceniu nic nie wiemy.

Karolina - angielski w te wakacje

Pani Agnieszko, dziękuję za wiadomość. Cieszę się, że poruszyła Pani ten temat. Rzeczywiście kiedy sama nie mogę (to zależy od godzin, które proponuje dany Uczeń), to wówczas proponuję współpracę z zaprzyjaźnionym lektorem.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 grudnia 2017

Jestem bardzo zadowolona z lekcji z panią Karoliną. Potrzebowałam osoby, przy której przełamię barierę językową, znacząco poprawię znajomość angielskiego i zacznę się nim swobodnie posługiwać na co dzień w pracy, a przy tym osoby elastycznej w planowaniu spotkań ze względu na to, że pracuję zmianowo.
Jestem naprawdę zadowolona z efektów i polecam panią Karolinę każdej osobie, która chce szybko i bezstresowo nauczyć się angielskiego oraz przełamać barierę w mówieniu tym językiem. Poza tym wreszcie dzięki pomocy pani Karoliny uporządkowałam sobie w mojej głowie czasy w angielskim. Do tej pory nie byłam pewna czy ich dobrze używam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.