Karolina Madej

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online
Warszawa (Praga)
Wrocław

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 kwietnia 2019

Karolina jest bardzo dobrym lektorem a przy tym pełnym optymizmu, który udziela się na zajęciach:) Ja mam z nią zajęcia niecałe 3 miesiące a już po tak krótkim czasie widzę dużą różnicę!
Dzięki Karolinie polubiłam gramatykę :) Fajne jest to, że daje ciekawe linki i materiały z których można korzystać. Bardzo podoba mi się te to, że zapisuje online na bieżąco wyrazy i zdania z którymi mam problem. Wszystko to dostępne jest online w każdym momencie. Myślę że to ważne bo pokazuje mi nad czym muszę popracować.

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
11 marca 2019

Żart. Pani umówniła lekcje próbną, po czym mnie totalnie olała i przestała odpisywać. Jak ktoś chce podeślę screeny.

SNPI

Dzień dobry, bardzo Pana przepraszam. Pomyliły mi się dwa różne konwersacje z dwoma różnymi Uczniami o tym samy imieniu.

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2018

Pani Karolina to najlepsza nauczycielka języka angielskiego jaką w życiu miałam. Dzięki niej nie tylko dostałam wymarzoną pracę, ale bardzo podniósł się mój poziom języka angielskiego. Pani Karolina jest osobą bardzo przyjazną i uśmiechniętą. Jest też bardzo sumienna i zawsze wywiązuje się ze swojej pracy. Dużą zaletą jest to, ze korzysta ze swoich materiałów. Według mnie to najcenniejsze bo takich wskazówek próżno szukać w książkach językowych. Poza tym jest energiczna i widać, ze kocha to co robi. Wspólna nauka to czysta przyjemność!

SNPI

Pani Basiu, dziękuję za miłe słowa!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2018

Szczerze polecam zajęcia z Karoliną! Angielskiego uczę się już od jakiegoś czasu, ale zawsze brakowało mi płynności w mówieniu. Konwersacje pozwoliły mi przełamać barierę, miałam możliwość porozmawiania na różne tematy, mogłam wybrać interesujące zagadnienia, a Karolina zawsze dobrała ciekawe materiały, które zachęcały do dyskusji oraz podpowiadała przydatne słówka i wyrażenia. Bardzo dobrze prowadzona rozmowa, odpowiednio zadawane pytania a przy tym przyjazna atmosfera pozwalają w pełni zaangażować się w zajęcia. Naprawdę warto!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2018

W mojej opinii bardzo sympatyczna, szczera i towarzyska osoba. Pełna wiary w możliwości swoich uczniów, a w razie wątpliwości chętna do pomocy i wyjaśnień. Jej zajęcia są interesujące i sprawiające aby wiedza którą przekazuje była dopasowana do potrzeb i możliwości ucznia. Nie ukrywam często pojawiających się wymagań, ale są one spowodowane wiarą w chęci nauki ucznia.
Uważam, że warto korzystać z pomocy pani Karoliny. W swojej pracy oddaje się całkowicie i na zajęciach jest zawsze przygotowana z pozytywnym nastawieniem :) a poza
tym mój angielski ruszył z miejsca. Wreszcie!

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
9 stycznia 2018

Pani Karolina nie prowadzi korepetycji, a jedynie umawia na spotkania z randomowymi "nauczycielami", o których wykształceniu nic nie wiemy.

SNPI

Pani Agnieszko, dziękuję za wiadomość. Cieszę się, że poruszyła Pani ten temat. Rzeczywiście kiedy sama nie mogę (to zależy od godzin, które proponuje dany Uczeń), to wówczas proponuję współpracę z zaprzyjaźnionym lektorem.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 grudnia 2017

Jestem bardzo zadowolona z lekcji z panią Karoliną. Potrzebowałam osoby, przy której przełamię barierę językową, znacząco poprawię znajomość angielskiego i zacznę się nim swobodnie posługiwać na co dzień w pracy, a przy tym osoby elastycznej w planowaniu spotkań ze względu na to, że pracuję zmianowo.
Jestem naprawdę zadowolona z efektów i polecam panią Karolinę każdej osobie, która chce szybko i bezstresowo nauczyć się angielskiego oraz przełamać barierę w mówieniu tym językiem. Poza tym wreszcie dzięki pomocy pani Karoliny uporządkowałam sobie w mojej głowie czasy w angielskim. Do tej pory nie byłam pewna czy ich dobrze używam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.