Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Gdańsk
Gdynia
Sopot
Rumia
Kwidzyn
Wrocław
Bolesławiec
Wałbrzych
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki60 / 60 min

ANETTA

Opis ogłoszenia

JĘZYK NIEMIECKI - EFEKTYWNA  NAUKA ONLINE. Ukończyłam jednolite 5-letnie studia magisterskie  w systemie dziennym na kierunku FILOLOGIA GERMAŃSKA na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Pracuję jako lektor, nauczyciel oraz tłumacz języka niemieckiego. Jestem również absolwentką  międzynarodowej szkoły w Köln (w Kolonii).
Udzielam lekcji języka niemieckiego z ogromnym zamiłowaniem. Nauczanie języka to nie tylko moja praca ale i hobby. Staram sie prowadzić zajęcia w ciekawy i przejrzysty sposób, tak aby nauka sprawiała radość i stała się połączeniem pożytecznego z przyjemnym. Posiadam materiały dydaktyczne z instytutów DAF w Niemczech. Są to materiały oryginalne, profesjonalne, w dużej mierze kolorowe i niedostępne nigdzie indziej.
Prowadzę zajęcia z języka niemieckiego ogólnego, skierowane do osób dorosłych, młodzieży i dzieci. Przygotowuję także uczniów do matury, certyfikatów językowych, przeróżnych egzaminów i sprawdzianów. Zapewniam również pomoc językową dla studentów germanistyki i lingwistyki.
W mojej ofercie są także zajęcia z języka specjalistycznego takie jak: język niemiecki w biznesie, język prawniczy i w księgowości, język niemiecki w branży IT, język niemiecki w medycynie itp. Na zajęciach skupiam się na takich kwestiach jak: konwersacje, gramatyka, nauka i utrwalanie słownictwa (w blokach tematycznych), rozumienie ze słuchu, pisanie, czytanie. NAUKA NA WSZYSTKICH POZIOMACH ZAAWANSOWANIA. Podczas zajęć wykorzystuję interaktywną białą tablicę, na której robię dla uczniów notatki oraz korzystam z bardzo dobrej jakości sprzętu do odtwarzania nagrań/tekstów. Po lekcji uczeń może otrzymać zapis notatek w wersji PDF.

 • Lekcja dla dwóch osób- 20 zł do podanej - łącznie  80zł / 60minut
 • Zawód: Nauczyciel języka niemieckiego z przygotowaniem pedagogicznym.
 • Doświadczenie: 14 lat w nauczaniu języka niemieckiego.
 • Dyplomy i Certyfikaty: Magister Filologii Germańskiej na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy; Świadectwo Ukończenia Szkoły w Kӧln (w Kolonii).
  Na życzenie mogę okazać dyplom ukonczenia  studiów oraz referencje ze szkół językowych.
 • Elastyczność zajęć: Zajęcia mogą odbywać się rano, przed południem, po południu i wieczorem- w dni powszednie i weekendy.
  ZAPRASZAM NA MOJE LEKCJE- Zapraszam wszystkich chętnych do nauki języka niemieckiego, którego znajomość daje dużo samozadowolenia i otwiera wielkie możliwości w życiu zawodowym.
  FORMY KONTAKTU: SMS/TEL./WHATs APP- 519 706 559 oraz E-mail.

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 22:00
Wtorek08:00 - 22:00
Środa08:00 - 22:00
Czwartek08:00 - 22:00
Piątek08:00 - 22:00
Sobota08:00 - 22:00
Niedziela08:00 - 22:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2002 - 06.2007
Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy
Magister
Filologia germańska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.