Aneta Snopkowska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Online

Aneta Snopkowska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Aneta Snopkowska

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Żaneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2015

Współpraca z Panią Anetą przebiegła na najwyższym poziomie. Na zlecenie pisała mi pracę dyplomową na kierunku zarządzanie. Wykonała całą pracę, łacznie ze spisem treści. Wszystko było na bieżąco ustalane. Postępy pracy na bieżąco otrzymywałam na skrzynkę mailową. O każdej zmianie byłam informowana i miałam możliwość współuczestniczenia w tworzeniu pracy. Dogadałam się z Panią Anetą, że wpłaty mogłam dokonywać częściowo, co było dużym ułatwieniem.
Bardzo serdecznie polecam, ponieważ Pani Aneta jest bardzo rzetelna, uczciwa i posiada wiedzę z różnych dziedzin.
Jestem bardzo zadowolona i jeśli któryś ze znajomych potrzebowałby pomocy na studiach czy w szkole średniej, poleciłabym właśnie tę Panią :)
Muszę dodać, że praca dyplomowa została oceniona bardzo dobrze, nie było żadnych zastrzeżeń.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.