Aneta Klincewicz-Kłósek

Ostatnia aktywność:
14 dni temu
 
 
Nowa Sól

Opis ogłoszenia

Pogotowie językowe!

Magister metodyki nauczania języka angielskiego TESOL zdobytego na prestiżowym, jednym z najlepszych uniwersytetów na świecie  University of York (wg rankingu the Times Higher Education World Rankings w 2012 kiedy kończyłam kierunek uniwerystet plasował się na 121 miejscu na świecie) udzieli profesjonalnego i skutecznego wsparcia:
- w przygotowaniu się do speakingu z danego tematu
- w napisaniu pracy (eseje, opis itp)
- z jakiegokolwiek zagadnienia związanego z gramatyką
- przeprowadzi zajęcia z języka BUSINESS ENGLISH

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu pod numerem: 668-444-251

Spotkanie  trwa 60 minut. 
Lekcja indywidualna z dojazdem do ucznia to koszt 70zł. 

Moje kwalifikacje:

Ukończyłam studia magisterskie TESOL w Wielkiej Brytanii. TESOL to akronim od Teaching English to Speakers of Other languages co znaczy nauczanie języka angielskiego dla mówców innych języków.
Posiadam przygotowanie pedagogiczne z zakresu nauczania języka angielskiego zdobytego na UAMie w Poznaniu. Również jestem zaznajomiona z tematyką biznesową ze względu na personalne zainteresowania jak i ukończenie licencjata na kierunku International Business na University of Hull (UK).

Jestem osobą otwartą i komunikatywną, więc nie obawiaj się pierwszego kontaktu. Napisz wiadomość, w której jasno sprecyzujesz swój cel językowy, a także termin, kiedy chciałabyś/chciałbyś ten cel omówić. Odpowiem na Twoją wiadomość w przeciągu 24 godzin.

Czy wiesz, że osoby deklarujące zaawansowaną znajomość języka angielskiego zarabiają przeciętnie o 30 proc. więcej od osób z angielskim na poziomie średnio zaawansowanym.
Czy wiesz, że aby dostać się na wiele kierunków studiów musisz zdać mature z języka angielskiego na poziomie ponad 80%. Dla mnie osobiście to zaważyło na dostaniu się na studia zagranicą.
Czy wiesz, że środki masowego przekazu oferują nam ogromny dostęp do informacji . Internet, telewizja, radio, prasa, książki. Część z tych materiałów jest dostępna tylko w języku angielskim. Internet i jego cudowne możliwości – ciesz się tym i wykorzystaj do swoich celów!

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 23
avatar
Gabrysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 kwietnia 2017

Jestem osobą, która również uczęszczała na zajęcia do Pani Anety. Muszę przyznać, że jest Ona najlepszym nauczycielem z języka angielskiego jakiego do tej pory miałam. Zajęcia prowadzi z wielką pasją, co niezwykle wpływa na motywację do nauki ucznia. Jest osobą niezwykle otwarta. Uczeń na jej zajęciach może zaproponować temat lekcji jaki go najbardziej nurtuje, a Pani Aneta zawsze zajmuje się nim w bardzo profesjonalny sposób. Lekcje z Panią Anetą bardzo rozwinęły moje umiejętności językowe za co jestem ogromnie wdzięczna :)

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2016

Miałam przyjemność uczęszczać na zajęcia do Pani Anety jedynie przez rok, jednak mogę powiedzieć że jest ona najlepszą korepetytorką jaką dotychczas miałam. Wiele dobrego wyciągnęłam z jej zajęć. Zawsze miła i uśmiechnięta motywowała do dalszej nauki i starań. Bardzo polecam wszystkim i pozdrawiam :)

avatar
Jolanta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 października 2016

Przyłączam się do wszystkich dotychczasowych opinii. Pani Aneta jest wspaniałym nauczycielem języka angielskiego. Jest osobą kompetentną, solidną, zaangażowaną, obdarzoną wyjątkowym urokiem i kulturą osobistą. To prawdziwa profesjonalistka. Lekcje z Panią Anetą dały mi więcej niż mogłam się spodziewać. Bardzo je sobie cenię. Serdecznie polecam i pozdrawiam.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2016

Pani Aneta jest osobą miłą i komunikatywną, co przekłada się na atmosferę zajęć. Ponadto zajęcia przez nią prowadzone są urozmaicone i ciekawe - nie ma mowy o nudzie! Dzięki jej profesjonalnemu podejściu nauka języka angielskiego przebiega szybko i bezproblemowo. Serdecznie polecam Panią Anetę przede wszystkim za pasję którą zaraża swoich uczniów :)

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2016

Jeśli ktoś naprawdę chciałby podnieść swoje umiejętności w zakresie języka angielskiego, zdecydowanie nie powinien dłużej się wahać. I przekonać się w jak naprawdę krótkim czasie można podnieść swoje językowe kompetencje, jeśli tylko trafi się na odpowiedniego nauczyciela. Pani Aneta jest w pełni profesjonalna w tym co robi. Zajęcia przebiegały w miłej i komfortowej atmosferze a co najważniejsze z każdą kolejną lekcją czułem jak mój angielski staje się coraz lepszy. podczas spotkań korzystaliśmy z gotowych materiałów, np. książki SEPKOUT, jak i z materiałów przygotowanych przez Panią Anetę, co bardzo urozmaicało zajęcia. posługiwanie się językiem angielskim jest teraz dla mnie przyjemnością bez znaczenia czy jestem w pracy czy na wakacjach... i oto chodziło:) POLECAM wszystkim !

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2016

Nauczanie to pasja Pani Anety ,ona to po prostu kocha. Wspaniały nauczyciel ,rzetelna w pracy ,ciepła ,miła osoba ,łatwo nawiązująca kontakt.Lekcje bardzo ciekawe dostosowane do ucznia ,żałuję ,że nie mogę ich kontynuować .

avatar
Wiktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2016

Trafiłem do Pani Anety, ponieważ chciałem podszkolić swój angielski w zakresie mówienia. Nie zawiodłem się. Pani Aneta to przesympatyczna osoba, zawsze uśmiechnięta ale przede wszystkim osoba, która posiada umiejętności do przekazywania wiedzy. Lekcje ciekawe, z odpowiednio przygotowanym materiałem dydaktycznym. Pełen profesjonalizm.

avatar
Ilona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2016

Jestem bardzo zadowolona z lekcji z Panią Anetą. Dzięki nim mogłam szybko nadrobić zaległości i nauczyć się nowych rzeczy. Poziom bardzo mi odpowiadał i pasował do moich możliwości. Ponadto Pani Aneta jest bardzo sympatyczną i dobrze zorganizowaną osobą, nasze lekcje zawsze wnosiły coś nowego i były interesujące, chociażby poprzez materiały na których pracowałyśmy. Jestem bardzo zadowolona i polecam współpracę wszystkim zainteresowanym, pozdrawiam :)

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2016

Pełen profesjonalizm podczas lekcji, indywidualne podejście do każdych zajęć, świetne materiały dydaktyczne. Jak dla mnie najwyższy możliwy poziom nauczania. Mając jasno określone i sprecyzowane cele w stosunku do języka angielskiego z pomocą Pani Anety osiągniecie ich nie stanowi problemu. Opinię swoją opieram na porównaniu innych lektorów i native speakerów z jakimi miałem przyjemność spotkać się w przeszłości. Zatem reasumując chciałbym mocno zarekomendować lekcje z Panią Anetą ze względu na trafność materiału oraz wartości merytorycznej jakie z nich płyną. Bardzo dziękuję i pozdrawiam!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2016

Pani Anetka jest osobą niesamowicie serdeczną i komunikatywną, dlatego zajęcia angielskiego są czystą przyjemnością. Za każdym razem gdy się spotykamy daje mi ogromnego kopa energii i motywacji do działania i za to jestem Jej szczerze wdzięczna. Język angielski jest dla Pani Anetki wielką pasją dlatego stara się ze wszystkich sił zarazić nią swoich uczniów. Bardzo polecam zajęcia z Panią ponieważ nauka z Nią jest nie tylko efektywna ale też sprawia wiele radości :)

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2016

Szczerze? Najlepszy nauczyciel angielskiego jakiego kiedykolwiek spotkałem. Myślę, że przede wszystkim wynika to z kompetencji Pani Anety , jak również z bardzo pozytywnego podejścia do ucznia. Lekcje przeprowadzane są w miłej i sympatycznej atmosferze. Przykładem wielkiej umiejętności Pani Anety jest pomoc w trudnościach z językiem. W moim przypadku były to bariery komunikacyjne, które z pomocą Pani Anety przełamałem i uzyskałem bardzo dobry wynik z matury ustnej :) Za co bardzo dziękuje :P Serdecznie polecam każdemu kto chce nauczyć się języka angielskiego oraz bardzo dobrze przygotować do Matury !!!! :D

avatar
Marianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2016

Pani Aneta jest rewelacyjnym nauczycielem. To bardzo miła osoba z ogromną cierpliwością do ucznia. Widać, że język angielski jest jej pasją i w świetny sposób potrafi przekazać wiedzę innym. Zajęcia prowadzone są bezstresowo, wesoło i z pełnym zaangażowaniem. Pani Aneta potrafi szybko dostrzec błędy popełniane przez ucznia i poświęca im dużo czasu, aby się więcej nie powtórzyły. Bardzo często daje cenne wskazówki jak również wyjaśnia trudne zagadnienia najprościej jak tylko się da. Serdecznie polecam zajęcia z Panią Anetą.

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 listopada 2015

Jestem początkującym uczniem z wrodzonym "talentem" do opornego przyswajanie wiedzy :). Potrzebowałem nauczyciela przed którym będę mógł się otworzyć, przełamać barierę wstydu wypowiedzi, czytania na głos :). Nauka przez zabawę na początkowym etapie przyniosła ogromny efekt. Przełamałem się, zajęcia są czystą przyjemnością, skuteczne, podnoszą moją pewność w posługiwaniu się językiem angielskim. Innowacyjne metody przekazywania wiedzy, liczne przykłady, porównania, piktografia stwarzają, że nauka jest bardzo intensywna oraz owocna. Widać błysk w oczach P.Anety jak zaczyna mówić po angielsku ...... czuć że stoi za tym długoletnia nauka ale również fakt, że mieszkała w UK kilka lat daje Wam gwarancje ze uczycie się u PRAKTYKA, który nauczy Was języka "ludzi", których możecie spotkać w sklepie, w restauracji czy w urzędzie ...... przekonajcie się sami!!:) Gorąco poleca, Dawid

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 września 2015

Bardzo polecam zajęcia z Panią Anetą. Zajęcia są super przygotowane i bardzo ciekawe, materiał dokładnie wyjaśniony. Pani Aneta jest bardzo otwartą osobą i z pasją wykonującą swój zawód. Polecam

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2015

Bardzo polecam korepetycje u Pani Anety. Przyjazna atmosfera sprawia, że chodzi sie na nie z przyjemnością a profezjonalizm i zaangażowanie nauczycielki pomagają w przyswojeniu materiału. Pani Aneta dostosowuje lekcje do indywidualnych potrzeb ucznia, zwraca uwagę na rzeczy które są najbardziej problematyczne i pracuje nad nimi. Z jej pomocą zdałam egzamin maturalny pisemny jak i ustny na bardzo wysokim poziomie. Lekcje pomogły mi również doskonale przygotować się do studiów na które wybieram się za granicę.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2014

Aneta to świetna nauczycielka z pasją. Miła, rzetelna, ale przede wszystkim wymagająca. Dzięki jej otwartości i przyjaznej atmosferze na lekcjach przełamałam bariery komunikacyjne. Zajęcia są dostosowane do indywidualnych potrzeb słuchacza. Gorąco polecam, najlepszy nauczyciel w mieście.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2014

Witam. Zgłosiłem się do Pani Anety z prośbą o wykonanie tłumaczenia mojego CV na język angielski. Z racji wykonywanego zawodu - jestem programistą - przeważały sformułowania ściśle techniczne, do których potrzeba sporego doświadczenia. Potrzebowałem profesjonalisty. Wybierając Panią Anetę sugerowałem się jej doświadczeniem oraz pochlebnymi opiniami osób, które już skorzystały z usług Pani Anety. Nie zawiodłem się. Pełne profesjonalne podejście, które bardzo cenię, ogromna wiedza, oraz wspaniały kontakt.
Z czystym sumieniem mogę polecić usługi Pani Anety, z których na pewno skorzystam w przyszłości.

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 sierpnia 2014

Przed korepetycjami z Panią Anetą język angielski był mi obcy, w bardzo krótkim czasie Pani Aneta przygotowała mnie idealnie do matury, która bardzo dobrze zdałem. Bez wątpienia jest to nauczyciel godny polecenia ,dzięki Pani Anecie j.angielski przestał być dla mnie udręką !

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2014

Pani Aneta jest osobą podchodząca do zajęć bardzo profesjonalnie, równocześnie jest miła, otwarta i bardzo komunikatywna dzięki czemu łatwo jest przełamać barierę językową w mowie. Wiedzę przekazuje w sposób bardzo przystępny i ciekawy. Dużym plusem są również elastyczne godziny zajęć.

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2013

Kompetentna nauczycielka. Ekspresyjna, z nia j.angielski jest przyjemniejszy , nizeli w Technikum gdzie sie ucze. Polecam Anete :)

avatar
marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2013

Jak najbardziej mogę polecić Panią Anete. Pełen profesjonalizm i duże zaangażowanie. Do pracy podchodzi sumiennie. Korzystam z korepetycji i jestem w zadowolony w 100%.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2013

Korzystałem z usług Pani Anety przez okres okolo 12 miesiecy. Jestem inżynierem budowlanym. Moim celem było przyswojenie jezyka angielskiego w celu komunikacji z ludzmi na poziomie podstawowym. Jestem bardzo zadowolony ze wspolpracy z ta Pania poniewaz wiedzia zdobyta podczas korepetycji pozwoliła mi na pokonaniu podstawowej bariery w komunikowaniu sie z druga osoba w zyciu codziennym w szczegolnosci w pracy.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2013

Zajęcia z Panią Anetą bardzo dużo mi dały i w bardzo krótkim czasie widziałam już efekty w mojej pracy gdzie zajmuję się obsługą klientów rynków zagranicznych. Obecnie nie mam problemu komunikować się z klientami poprzez skype i email w zakresie sprzedaży. Korzystałyśmy z książki Market Leader, dzięki której nabyłam naprawdę użytecznego słownictwa.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.