Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
Lębork
Łebień

Opis ogłoszenia

Udzielam korepetycji dzieciom młodszym, które mają trudność w opanowaniu materiału szkolnego. Jestem osobą niezwykle pozytywną i kreatywną, stąd też w swojej pracy z dziećmi często uczymy się poprzez wykorzystanie elementów zabawy. Pracując z maluchami przede wszystkim staram się zachęcić do zdobywania nowej wiedzy i umiejętności, jednocześnie nie ograniczając ich możliwości poznawczych. Dzięki moim metodom pracy dzieci zauważają, że nauka może być naprawdę ciekawa i przyjemna! :D 

Serdecznie zapraszam do kontaktu! 

*]

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - aktualnie
Katedra Sztuki Muzycznej Akademii Pomorskiej w Słupsku
Licencjat
Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej
10.2019 - aktualnie
Akademia Pomorska w Słupsku
Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.