Andrzej Chruścicki

Ostatnia aktywność:
21 dni temu
 
Nieporęt
Warszawa (Białołęka +1)
Ząbki
Marki
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam,
Jestem korepetytorem z wieloletnim stażem Udzielam korepetycji z zakresu szkoły podstawowej oraz szkoły średniej. Oferuję kompleksowe przygotowanie do egzaminu maturalnego.
Uczę cierpliwie i skutecznie.
Swoim uczniom pokazuję, że nauka matematyki może być przyjemnością.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2018 - 09.2018
AGH w Krakowie
Magister inżynier
Automatyka i robotyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2013

Andrzej przygotowywał mnie do poprawki z matematyki. nie powiem było ciężko ale to dlatego, że miałem ogromne zaległości. Przepracowalismy prawie całe wakacje ale nie tylko że zaliczyłem materiał to jeszcze czuję, że nie będzie nowych zaległości. Oczywiscie mam zamiar kontynuować korepetycje z Andrzejem - oczywiscie rzadziej ale musze przyznaćże w te wakacje zrozumiałem lepiej matematykę niż przez ostatnie lata nauki w gimnazjum i szkole sredniej. Niewiem, czy to wynik innego podejścia do ucznia czy moje więkze zaanagażowanie. W każdym bądź razie Andzrej uczy jak zrozumieć matematykę i potrafi zmotyweować i co najwazniejsze zainteresował mnie matematyką - w każdym razie nie czuje juz wstrętu do tego przedmiotu. Pozdrawiam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.