Andrzej Gwoździk

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Sosnowiec
Czeladź
Katowice
Będzin
Dąbrowa Górnicza
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentem Uniwersytetu Śląskiego, Wydziału Nauk o Ziemi. Mam 32-letnie doświadczenie w pracy z młodzieżą. Jestem egzaminatorem OKE. Jako przedstawiciel firmy Ogród Edukacyjny zapraszam również na zajęcia z innych przedmiotów odbywających się na wszystkich poziomach edukacyjnych.

Dostępność

Poniedziałek15:00 - 20:00
Wtorek15:00 - 20:00
Środa15:00 - 20:00
Czwartek15:00 - 20:00
Piątek15:00 - 20:00
Sobota09:00 - 14:00
Niedziela

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Adres zajęć

Andrzej Gwoździk
Łużycka 18
41-218 Sosnowiec
NIP: 6442342924

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2015

Zawsze przygotowany, kompetentny wykładowca. Urozmacający zajęcia ciekawymi anegdotkami geograficznymi. Bardzo dobre przygotowanie do matury rozszerzonej z geografii. POLECAM

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.