Andrzej Gwoździk

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Sosnowiec
Czeladź (Sosnowiec)
Dąbrowa Górnicza (Dąbrowa Górnicza)
Będzin
Katowice
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem nauczycielem z 32 letnim stażem oraz egzaminatorem OKE. Przygotowuję młodzież do egzaminów gimnazjalnych i maturalnych, a także do przedmiotowych konkursów na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjalnej i licealnej. Serdecznie zapraszam. Na pewno uda Ci się nadrobić zalegości i ukończyć szkołę z sukcesem. Wszelkie materiały uczeń otrzymuje gratis. Możliwy dojazd do domu ucznia ( cena: 40 zł/45min )

Dostępność

Poniedziałek15:00 - 20:00
Wtorek15:00 - 20:00
Środa15:00 - 20:00
Czwartek15:00 - 20:00
Piątek15:00 - 20:00
Sobota09:00 - 16:00
Niedziela09:00 - 16:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Adres zajęć

Andrzej Gwoździk
Łużycka 18
41-218 Sosnowiec
NIP: 644-234-29-24

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1994 - 10.1999
Uniwersytet Śląski
Nauczyciel dyplomowany
Wydział Nauk o Ziemi
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2018

Dzięki panu Andrzejowi zrozumiałam i polubiłam geografię. Bardzo dobrze przygotował mnie do matury na poziomie rozszerzonym Gorąco polecam!!!

Ogród Edukacyjny

Bardzo dziękuję i pozdrawiam.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
30 listopada 2016

Witam Państwa. Widząc tego Pana na portalu ogłoszeniowym, przypomniałem sobie przykre zdarzenie z lat młodości. Miało to miejsce gdy byłem uczniem szkoły podstawowej nr 39 w Sosnowcu. Trauma dotyczyła zachowania Pana Gwoździka który z uśmiechem na twarzy próbował ukarać mnie za rzekomo złe zachowanie.Kara polegała na trzymaniu mnie za ucho przy jednoczesnym wbijaniu w ucho paznokci. Każdy widział że Pan Gwoździk tylko mnie trzyma za ucho nikt nie widział jak mnie boli, nikt nie widział jakim sadystą był ten człowiek. Dlatego proszę zwrócić uwagę czy nie zostały mu te dziwne przyzwyczajenia. Do dzisiaj zastanawiam się co ja takiego zrobiłem żeby ktoś używał takiej sadystycznej metody do wprowadzenia kary dla ucznia 4 klasy podstawówki.

Ogród Edukacyjny

Nie zaprzeczam, za ucho mogłem pociągnąć, jednak co do wbijania paznokci to już wymysł z prostego powodu, że nigdy ich nie zapuszczałem. A ponieważ myślę, że było to jakieś 25 lat temu z okładem to amnezja dotyczy również i przewinienia z powodu którego za to uszko złapałem. Były to inne czasy i myślę, że byłem nie jedynym nauczycielem, który w ten sposób reagował na niewłaściwe zachowanie. Ma Pan w tej chwili około 40 lat i trochę dziwne, że zapamiętał Pan ten jeden incydent, ale zawsze ma Pan do tego prawo. Pozdrawiam

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2015

Pan Andrzej potrafi nie tylko dobrze przygotować do matury dzięki swoim obszernym materiałom i wiedzy ale także wszczepić w ucznia zainteresowanie przedmiotem. Dzięki odpowiedniemu dobieraniu materiału do nauki i nakierowywaniu mnie przez Pana Andrzeja z grudniowego wyniku matury próbnej równego 33% udało mi się przeskoczyć na 90% w maju. Gorąco Polecam!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2015

Zajęcia prowadzone w miłej atmosferze i na wysokim poziomie. Duża ilość materiałów dodatkowych dla ucznia pozwala szybko opanować materiał. Pan Andrzej jest osobą sumienną i potrafi wytłumaczyć każde zagadnienie w sposób jasny i zrozumiały przez co zajęcia u niego są bardzo owocne. Polecam szczególnie osobom przygotowującym się do matury, warto!

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2014

Solidne przygotowanie przyniosło 80% z rozszerzonej geografii.
Przygotowywane sterty materiałów dostosowane do potrzeb ucznia, zajęcia prowadzone na przemian w formie wykładów i zajęć praktycznych. Po przerobieniu danego zakresu materiału sprawdzian, który jeszcze bardziej motywował do nauki. Nauczyciel posiada duże zaplecze naukowe, które pozwala zwizualizować, łatwiej zrozumieć wiele skomplikowanych procesów.
A na dodatek zajęcia prowadzone są w przemiłej atmosferze :)
Polecam wszystkim!

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2014

Świetnie prowadzone lekcje w miłej atmosferze, GORĄCO POLECAM!!!

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2014

Świetnie prowadzone lekcje, pomocne materiały, polecam!

avatar
Betina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 marca 2014

zajęcia prowadzone w miłej atmosferze, fachowa pomoc.
Polecam gorąco!

Ogród Edukacyjny

Bardzo dziekuję.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2014

Zajęcia prowazone fachowo, w miłej atmosfere. Gorąco polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.