Ostatnia aktywność:
22 dni temu
 
Online
Opole

Andrzej

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1,0/51 opinia
Dla użytkownika Andrzej

O mnie

Ukończyłem Politechnikę Wrocławską - Wydział Elektryczny - kierunek Elektrotechnika - specjalność: Maszyny i Napęd Elektryczny - w 1994 roku i posiadam tytuł magistra inżyniera na podstawie pracy dotyczącej energoelektroniki i automatyki napędu elektrycznego polegającej na napisaniu programu w Turbo Pascalu 7.0 do badania i symulacji stanów nieustalonych (rozruchu, hamowania i zmiany prędkości obrotowej) pracy silnika indukcyjnego zasilanego z falownika napięcia

oraz

Technikum Elektryczne w Opolu w 1987 roku i posiadam stopień technika elektryka na podstawie pracy na temat łączników niskiego napięcia.

Korepetycje prowadzę od około 20 lat i są one możliwe również w języku angielskim lub francuskim.

Serdecznie zapraszam chętnych również na konsultacje z tych dziedzin nauki.

P. S.

Konsultacje dla doktorantów z dziedzin pokrewnych lub dodatkowych, jak również korepetycje w obcym języku, mogą być droższe, niż podana cena.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.1982 - 06.1987
Technikum Elektryczne w Opolu
Elektromechanika Ogólna - Technik Elektryk
10.1987 - 07.1994
Politechnika Wrocławska
Magister inżynier
Wydział Elektryczny - Elektrotechnika - Maszyny i Napęd Elektryczny
Kursy i szkolenia
05.2002
Kurs Komputerowy
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
27 grudnia 2019

nie polecam, kompletnie nic nie potrafi wytłumaczyć, tylko wysyła strony z książek, w dodatku zabral 100zl których nie chce zwrócić

Andrzej

Ale korepetycje z energoelektroniki odbyły się online i wszystko wytłumaczyłem, a że nie w pewnym momencie nie wiedział, jak się rysuje sinusoidę, to nie moja wina, a tak w ogóle, to sorry, postaram się uważać na przyszłość na takich uczniów i nie przyjmować zgłoszeń od nich.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.