Andrzej Cieśla

Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
Kraków (Podgórze)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Oferuję  naukę rysunku architektonicznegoi akademickiego z dojazdem do ucznia. Ukończyłem kursy rysunku w trzech najlepszych prywatnych szkołach rysunku i malarstwa w Krakowie, ponad osiem lat intensywnych zajęć wśród grona najlepszych. Pracowałem z dziećmi w ramach polecenia, sprawiało mi to dużą przyjemność, gdyż mogłem dzielić się moją wiedzą i z przyjemnością obserwować postępy podopiecznych.   Cechuję się indywidualnym podejściem do ucznia, staram się rozwijać jego zdolności artystyczne i percepcję, dlatego możliwe są wyjścia plenerowe, rysowanie na żywo z obserwacji.      Pierwsza lekcja odbywa się darmowo, jest ona wprowadzeniem i zapoznaniem się z poziomem ucznia oraz ocena jego pracy i przyszłej drogi rozwojowej.Zapraszam na mój instagramowy profil artystyczny, który przedstawia częśc mojej twórczości:@summernnite

Dostępność

Poniedziałek10:00 - 22:00
Wtorek10:00 - 22:00
Środa10:00 - 22:00
Czwartek10:00 - 22:00
Piątek10:00 - 19:00
Sobota10:00 - 19:00
Niedziela10:00 - 19:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.