Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Szczecin

Oskar

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,0/51 opinia
Dla użytkownika Oskar

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
25 lutego 2014

Pan Oskar tłumaczy bardzo przystępnie i zrozumiale nawet dla osoby, która z przedmiotem ma duże braki. Jednak po próbie ponownego umówienia się na lekcje zostałem zlekceważony. Miałem otrzymać w późniejszym czasie informację czy dojedzie do kolejnego spotkania i żadnych informacji nie otrzymałem, a czas do kolokwium zbliżał się nieubłaganie. Taka sytuacja działa się dwukrotnie. Ale ogólnie polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.