Kacper Hałuszczak

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Pabianice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem studentem drugiego roku Informatyki na Wydziale Fizyki Stosowanej Informatyki i Matematyki Stosowanej.

Programowanie wykorzystywane jest praktycznie na każdym kroku, strony które korzystasz, aplikacje, gry nawet sprzęty są zaprogramowane. Wiedza na tem temat "jak to działa?". Tworzy przed tobą wiele możliwości kariery, jednak od czegoś trzeba zacząć. 

Oferuję Ci, poznanie wstępu do tego świata. Poprzez poznanie podstawowego języka programowania jakim jest c++. Poznając ten język, nauka innych języków jest niezwykle prosta ponieważ, czerpią bardzo wiele z c++. Do tego nauczę cię jak danę są składowane w komputerze(stroktury danych) i jak robić żeby działało szybciej(algorytmy).

Co do miejsca i czasu korepetycji, proszę dzwonić dobierzemy odpowiedni czas.

Dostępność

Poniedziałek12:00 - 20:00
Wtorek12:00 - 20:00
Środa12:00 - 20:00
Czwartek12:00 - 20:00
Piątek12:00 - 20:00
Sobota12:00 - 15:00
Niedziela

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2016 - aktualnie
Politechnika Łódzka
Informatyk
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.