Malgorzata Burzyńska-Keller

Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
 
Online
Warszawa
Lublin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Udzielam SKUTECZNIE lekcji języka polskiego osobom przybyłym z Ukrainy. Także często jestem we Lwowie i Drohobyczu. Nie ma trudnych uczniów. Są nauczyciele nie mający cierpliwości i psychologicznej wiedzy, żeby go zainteresować przedmiotem.

*
Привіт! Я вчитель польської мови. Доктор гуманітарних наук. Я часто ходжу до Львова та Дрогобича, де також викладаю польський урок. Я готуюся до спеціалізованих іспитів. Ефективно. Я сердечно запрошую вас зв’язатися зі мною! Коли справа доходить до вартості уроків - ми створюємо будинок.

Zajęcia mówienia, dykcji, czytania, pisania. Szybko i solidnie. Specjalistyczne zasoby słów.
Przygotowuję do egazminów. Konwersacje.
Posiadam wszystkie materiały do nauki. Języka uczymy się poprzez czytanie, pisanie,mówienie, rysowanie czy śpiewanie dla dzieci.

Przygotowałam parę z Ukrainy - bardzo słabo mówiących po polsku - do egzaminów podyplomowych szkół zajmujących się np kosmetologią. Zagadnieniami sztuki. Ćwiczymy składnie, wymowę.
ZAPRASZAM do rozmowy, negocjacji :) 607 155 400

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1986 - 10.1990
Uniwersytet w Łodzi
Magister
polonistyka
02.1992 - 02.1993
Columbia University in New York
Nauczyciel kontraktowy
film director
10.2012 - aktualnie
Państowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna w Łodzi
Doktor
reżyseria
10.2013 - 10.2018
Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Tewizyjna i Teatralna w Łodzi
Doktor
reżyseria
Kursy i szkolenia
02.2018
Ronald Lauder Foundation New York
Doświadczenie
10.1997 - aktualnie
Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Teatralna i Telewizyjna w Łodzi
Asystentka zajęć "Reżyseria filmu fabularnego" prof. Wojciecha Hasa Samodzielny wykładowca "Adaptacje filmowe"
09.2004 - 07.2016
Fundacja Ochrony Dziedzictwa Kultury
Edukacja

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2019

Lekcje u pani Małgorzaty są pełne treści i konkretne. Często pyta, czy to, co mówi jest zrozumiałe. Kultura osobista jest na najwyższym poziomie. Dzięki jej pomocy zdałam egzamin maturalny świetnie, a mój brat, z zespołem Aspergera czyli uczeń trudny, wreszcie zyskał wspaniałą nauczycielkę, która świetnie nim pokierowała. Nie ma lepszego nauczyciela. Pani Małgorzata jest także świetnym psychologiem. DZIĘKUJĘ i POLECAM !

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 października 2018

Bardzo ciekawe lekcje, indywidualne podejście do ucznia, można nawet zatelefonować do Pani Małgosi między lekcjami i o coś zapytać, wyjaśni, naprawdę rzetelna osoba, tacy nauczyciele rzadko się trafiają. Miałam szczęście do Pani trafić i warto było poczekać 3 miesiące na wolne miejsce.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 listopada 2017

Dziękuję Pani Małgorzacie za lekcje z moją córką. nauczyciel, pedagog o ogromnej wiedzy, umiejący ją w przystępny sposób przekazać. Nauczycielka o wspaniałym podejściu do ucznia, nie oatrzy na zegarek, jak inni korepetytorzy, to dla mnie ważne, nie ukrywam. Potrafiła wzbudzić w mojej Oli zainteresowanie językiem polski, poprawiła jej sposób mówienia, wzbogaciła słownictwo i jestem spokojne o maturę mojej córki. Polecam !

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2017

Chcę bardzo podziękowac pani Małgorzacie. Nie miałam jeszcze nauczycielki, która w tak interesujacy sposób uczy polskiego. Ona sama jest bardzo interesującą osobą, pełną pasji i ogromnej wiedzy. Dzięki niej zdałam wszystkie egzaminy świetnie.A przyszłam do niej rok temu - zielona z polskiego ! POLECAM !

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.