Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Gdynia
Sopot
Gdańsk
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język włoski50 / 60 min

Izabela

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie

Opis ogłoszenia

Buongiorno! Nauczaniem języka włoskiego zajmuję się już od 8 lat. Wychowałam się w Rzymie. Posiadam doświadczenie jako lektor w szkole językowej oraz tłumacz. Obecnie pracuję z włoskimi klientami. W nauczaniu stawiam głównie na porozumiewanie się pięknym, poprawnym językiem.

Oferuję ciekawe i efektywne lekcje języka włoskiego dla wszystkich! Prowadzę zajęcia indywidualne oraz grupowe na wszystkich poziomach nauczania. Zapraszam początkujących, średnio zaawansowanych, zaawansowanych oraz osoby przygotowujące się do egzaminów oraz chcące poznać nie tylko język ale i kulturę Włoch.

Zapewniam skuteczną naukę w przyjaznej atmosferze, indywidualne podejście do ucznia oraz wiele ciekawych materiałów dydaktycznych.

tel.794612902

*miejsce, dni oraz godziny lekcji do uzgodnienia.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 12.2017
Akademia Morska
Magister inżynier
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Malgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2011

Polecam!!! Zajęcia prowadzone w bardzo jasny i klarowny sposób. Różnorodność przygotowywanych materiałów nie pozwala się nudzić. Dodatkowym atutem jest miła atmosfera podczas nauki.

avatar
gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lutego 2011

Nauczycielka zawsze bardzo dobrze przygotowana, ciekawy sposób nauczania, dostosowany do umiejętności ucznia, bardzo miła atmosfera. Podzielam zdanie przedmówcy - rzetelne podejście i dużo materiałów.

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2011

Lekcje prowadzone w miłej atmosferze,tempo nauczania dostosowane do ucznia.Rzetelne podejście i dużo ciekawych podręczników.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.