Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Gdynia
Sopot
Gdańsk

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 12.2017
Akademia Morska
Magister inżynier
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Malgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2011

Polecam!!! Zajęcia prowadzone w bardzo jasny i klarowny sposób. Różnorodność przygotowywanych materiałów nie pozwala się nudzić. Dodatkowym atutem jest miła atmosfera podczas nauki.

avatar
gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lutego 2011

Nauczycielka zawsze bardzo dobrze przygotowana, ciekawy sposób nauczania, dostosowany do umiejętności ucznia, bardzo miła atmosfera. Podzielam zdanie przedmówcy - rzetelne podejście i dużo materiałów.

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2011

Lekcje prowadzone w miłej atmosferze,tempo nauczania dostosowane do ucznia.Rzetelne podejście i dużo ciekawych podręczników.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.