Amelia Łozowicka

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Sopot
Gdynia
Gdańsk

Opis ogłoszenia

Jako absolwentka szkoły IB World School No. 6159 z chęcią pomogę w nauce i zrozumieniu przedmiotu Computer Science na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Oferuję kompleksową pomoc w zrozumienia zagadnień i pomoc z zadaniami z Javy .  Oferuję takze korepetycje z C++ i pomoc w zrozumieniu teorii z liceum i pomoc przy projektach na studiach .

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2017 - 05.2020
 II Liceum Ogólnokształcące im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku
09.2017 - 05.2020
IB World School No. 6159
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.