Amelia Fajfer

Ostatnia aktywność:
8 dni temu
 
Online
Warszawa (Ursus +1)
Grudziądz
Świecie
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Potrzebujesz pomocy w zrozumieniu materiału bądź odrobieniu lekcji? Może potrzebujesz nadrobić braki w nauce? Chciałbyś perfekcyjnie przygotować się do sprawdzianu lub egzaminu? Masz frapujące Cię pytania na które chętnie znajdziesz odpowiedź? Bardzo chętnie Ci pomogę :)
Jestem studentką uwielbiam zaciekawiać ludzi nauką. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji, często przygotowuję dodatkowe materiały i pomoce. Swoją ofertę kieruję dla osób od wieku najmłodszego do pierwszej klasy liceum.
Bardzo lubię pracować z dziećmi, szczególnie z podstawówki. Specjalizuję się w całorocznych lekcjach przygotowujących.
Ponadto oferuję pomoc w przygotowaniu z lekcji na lekcje, na sprawdzian/klasówkę/kartkówkę, pisaniu rozprawę. Ofertę kieruję również do uczniów, którzy chcą poprawić swoje oceny lub nadrobić zaległości.
W ramach prowadzonej przez siebie wieloletniej działalności na rynku korepetycji i znajomości innych dobrych korepetytorów proponuję również zajęcia prowadzone z zakresu języków (hiszpański, niemiecki, rosyjski, angielski), matematyki, biologii, chemii, geografii oraz fizyki.

Do godziny 18 preferuję kontakt przez SMS, po tej godzinie kończę zajęcia i mogę oddzwaniać.

Mile widziane lekcje w grupie, czy parze. Można się spotkać również w bibliotece lub cichej kafejce (bo ważna jest miła atmosfera dla ucznia) 60min - 45zł (u korepetytora/Skype)+20zł u ucznia (przy co najmniej 2h lekcji)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.