Ostatnia aktywność:
26 dni temu
 
Online
Kostrzyn (Kostrzyn)
Pobiedziska
Promno
Biskupice
Stara Górka
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka60 / 60 min

Amelia

Opis ogłoszenia

Dzień dobry,
Mam na imię Amelia. Moją pasją od lat są nauki ścisłe. Jestem osobą ambitną, wyrozumiałą ale także bardzo wymagającą. Zawsze staram się dopinać wszystko na ostatni guzik i jak na razie efekty są zadowalające.  Bardzo chętnie udzielę korepetycji z matematyki uczniom szkoły podstawowej ( klasy 1-8).  Pomogę zarówno w nadrabianiu zaległości jak i w przygotowaniu do lekcji z materiału bieżącego. Ze mną kartkówki/sprawdziany staną się o wiele łatwiejsze a uczeń będzie miał satysfakcję z dobrych ocen.  Zajęcia odbywają się u mnie w domu bądź online - posiadam tablet graficzny przez co uczeń widzi wszystko wyraźnie i na bieżąco. Do każdego ucznia podchodzę inwidualnie, dostosowuję materiał do jego potrzeb i angażuję się w 100% aby osiągnąć zdeklarowany wcześniej cel.
Koszt 60zł/60min.
Zachęcam do nawiązania współpracy :)
W trakcie zajęć nie odbieram telefonów, dlatego czasami trudno się ze mną skontaktować, dlatego proszę o wiadomość SMS na pewno w wolnej chwili się odezwę.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.