Ostatnia aktywność:
26 dni temu
 
Online
Kostrzyn (Kostrzyn)
Pobiedziska
Promno
Biskupice
Stara Górka
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Biologia60 / 60 min

Amelia

Opis ogłoszenia

Dzień dobry,

Zapraszam na bardzo efektywne korepetycje z biologii. Swoje ogłoszenie kieruję głównie do uczniów klas drugich ( maturzystów 2022). Każde zajęcia są z góry zaplanowane pod wymagania ucznia. Na zajęciach możemy przygotowywać się do sprawdzianów/kartkówek, uczyć się materiału do przodu, nadrabiać zaległości czy też robić powtórki maturalne. Zazwyczaj zajęcia składają się z części teoretycznej i praktycznej. Pomagam uczniom utrwalić i zrozumieć materiał z podstawy programowej. Na zajęciach będziemy rozwiązywać mnóstwo zadań, których celem jest nauka pisania odpowiedzi „pod klucz”. Umiejętność ta jest konieczna do uzyskania wysokiego wyniku z egzaminu maturalnego. Każda lekcja prowadzona przeze mnie jest inna, co spowodowane jest indywidualnym podejściem do każdego ucznia. Doskonale zdaję sobie sprawę, że każdy jest inny dlatego, dostosowuję materiał do potrzeb ucznia. Zawsze staram się dopinać wszystko na ostatni guzik dlatego, angażuję się w 100% aby osiągnąć zdeklarowany wcześniej cel.

Zajęcia odbywają się online. Zachęcam do nawiązania współpracy :)

Z racji, licznych telefonów i natłoku pracy bardzo proszę o kontakt za pomocą wiadomości SMS na pewno w bardzo szybkim czasie się z Państwem skontaktuje.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.