Ariel Marchlewicz

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Katowice
Zabrze
Gliwice
Mikołów
Chorzów
Ruda Śląska
Świętochłowice
Mysłowice

Opis ogłoszenia

Witam,
Oferuję przygotowanie do matury z biologii w formie miesięcznego kursu. Planowo kurs przygotowany jest przez dwójkę doktorantów w dziedzinie nauk biologicznych - ja oraz koleżanka. Podział ma na celu szczegółowe przygotowanie zajęć w formie ćwiczeniowo-konwersatoryjnej.
Spotkania organizowane byłyby 3 razy w tygodniu po 2h przez cały sierpień, ewentualnie lipiec lub wrzesień. Przewidujemy grupę trzyosobową. Posiadamy własne książki i testy.
Dodatkowo, jako doktoranci w dziedzinie nauk biologicznych i absolwenci biotechnologii oferujemy pomoc w zagadnieniach coraz częściej pojawiających się na maturze tj. inżynierii genetycznej, klonowaniu, technikach PCR czy GMO.
Intensywna nauka w wakacje pozwoli na spokojniejszą naukę w trakcie roku szkolnego i gwarantuje opracowanie całości materiału obowiązującego do matury.
Koszt kursu wynosi 850 zł. Zapraszamy.

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.