Andrzej Mikulski

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Gryfino
Samoobrona50 - 100 / 60 min

Andrzej Mikulski

Opis ogłoszenia

Chętnie podzielę się z Tobą moją wiedzą i umiejętnościami walki wręcz. Jestem certyfikowanym instruktorem samoobrony, wieloletnim zawodnikiem karate, byłym żołnierzem Legii Cudzoziemskiej i szefem ochrony. Od kilkunastu lat pracuję w szkole jako nauczyciel (dyplomowany), posiadam zatem doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, a prowadząc treningi MMA nabrałem doświadczenia również w pracy z osobami dorosłymi. Zapraszam do kontaktu.

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2002 - 07.2007
Uniwersytet Szczeciński
Magister
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.