Ostatnia aktywność:
11 dni temu
 
 
Online
Tarnów
Kraków
Rzeszów
Przemyśl
Kolbuszowa

Lucyna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Lucyna

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Mihaela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2022

Polecam Panią Lucynę wszystkim uczniom. Mój syn w ósmej klasie miał duże braki, a po korepetycjach z p. Lucyną nie tylko polubił język polski. ale uzyskał na egzaminie wynik 92%.

avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2020

Jestem bardzo zadowolony z zajęć prowadzonych z moją córką (ósmoklasistką) przez Panią Lucynę. Ma bardzo dobry kontakt z uczniem i potrafi zainteresować językiem polskim. Jako rodzić mogę z czystym sumieniem polecić zajęcia przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty z Panią Lucyną.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2020

Jestem bardzo zadowolona z zajęć prowadzonych przez Panią Lucynę. Jest zawsze przygotowana do lekcji, które są prowadzone w przemyślany sposób. Pani Lucyna ma bardzo dobry kontakt z uczniem. Efekty są widoczne nawet po JEDNEJ LEKCJI - nie sądziłam, że tak szybko można nauczyć się pisać wypracowania do egzaminu ósmoklasisty! Polecam serdecznie wszystkim, którzy chcą poprawić oceny w szkole czy przygotować się do egzaminu.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.