Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Gdańsk
Tczew
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Zapraszamy do udziału w  zajęciach/ kursach  z języka niemieckiego i języka angielskiego. Obejmują 120 godzin lekcyjnych zajęć. Odbywają się w tygodniu po południu, bądź w weekendy. Grupy 12 osobowe. Wszystkie poziomy zaawansowania. Koszt 8,00/ 45 min.Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Miejsce zajęć Gdańsk Główny, Tczew. W przypadku zainteresowania istnieje możliwość zorganizowania zajęć w innej dzielnicy/ mieście.Kontakt telefoniczny 880 981 935 poniedziałek-piątek 10.00-13.00

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Adres zajęć

Dorota
Wały Piastowskie 1
80-855 Gdańs Gdańsk
NIP: 9561189270

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.