Michał Bieniek

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online

Michał Bieniek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Michał Bieniek

O mnie

Hej. Nazywam się Michał i mieszkam w Tajlandii od 2011 roku. Z wykształcenia jestem nauczycielem angielskiego i posiadam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu. Pracowałem w Tajlandii i w Wietnamie w szkołach każdego poziomu, od przedszkola, przez liceum, aż po uniwersytet. Mam też doświadczenie w uczeniu języka tajskiego oraz polskiego.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
03.2015 - 03.2018
Maha Sarakham university

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Maciej Cyganek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 kwietnia 2018

Świetny nauczyciel, polecam!

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 marca 2018

Zdecydowanie polecam wszystkim, którzy chcą w naprawdę solidny sposób nauczyć się języka i mieć ugruntowaną wiedzę, a nie tylko pobieżnie przerobić poszczególne zagadnienia.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.