Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Poznań (Piątkowo)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język polski50 - 60 / 60 min

Jolanta

Opis ogłoszenia

JĘZYK POLSKI – UCZ SIĘ Z PASJĄ!

Jesteś uczniem szkoły średniej i chcesz się dobrze przygotować do matury podstawowej lub rozszerzonej z języka polskiego? Masz problemy z bieżącym materiałem na lekcjach, pisaniem prac pisemnych lub zadaniami zadanymi Ci przez nauczyciela? Jeśli tak, dobrze trafiłeś! Z uczniami pracuję profesjonalnie i dbam o sympatyczną atmosferę na spotkaniach.

W planie zajęć, w zależności od poziomu i indywidualnych potrzeb ucznia:
• szczegółowe powtórzenie materiału z poszczególnych epok historycznoliterackich, w tym lektur obowiązkowych i dodatkowych, oraz z wiedzy o języku;
• ćwiczenie umiejętności potrzebnych na maturze ustnej i pisemnej z języka polskiego, m. in. przygotowywanie i wygłaszanie wypowiedzi monologowej, różne typy zadań w ramach ćwiczenia ze zrozumieniem, analiza i interpretacja utworów literackich, nauka pisania pracy maturalnej;
• ciekawe ćwiczenia gramatyczne, ortograficzne i interpunkcyjne;
• tworzenie dłuższych i krótszych tekstów literackich i użytkowych;
• opanowanie wszystkich umiejętności polonistycznych określonych przez podstawę programową;
• przygotowanie do egzaminu gimnazjalisty/ ośmioklasisty z języka polskiego.

W tym roku preferowani uczniowie szkół średnich.

Zajęcia odbywają się u nauczyciela (w Poznaniu na dzielnicy Piątkowo), online (Skype), u ucznia (centrum Poznania), w dogodnej dla nauczyciela i ucznia lokalizacji w centrum Poznania (wybrana kawiarnia, restauracja, biblioteka, uczelnia itp.).

Zajęcia u nauczyciela i online: 50 zł, zajęcia u ucznia i na mieście: 60 zł.

Wykształcenie i doświadczenie pedagogiczne: studia licencjackie i magisterskie z filologii polskiej ze specjalizacją nauczycielską, praktyki zawodowe w szkole podstawowej, gimnazjum i liceum ogólnokształcącym (pozytywne opinie), praca w szkole podstawowej (edukacja alternatywna).

Skype: Jolanta Korepetycje

Dostępność

Poniedziałek
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.