Adam Orłowski

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Przeworsk
Rzeszów
Jarosław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język polski20 - 40 / 60 min

Adam Orłowski

Opis ogłoszenia

Magister filologii polskiej, doktor nauk humanistycznych z doświadczeniem w pracy na uczelni wyższej udzieli korepetycji uczniom szkoły podstawowej, gimnazjum, szkół średnich oraz studentom kierunków humanistycznych (przede wszystkim filologii polskiej) z języka polskiego. Przygotowanie do matury, egzaminów gimnazjalnych, egzaminów na studiach. Zajęcia indywidualne lub w grupach (w grupie co najmniej dwuosobowej korzystne rabaty). Zajęcia odbywać się będą w Przeworsku (ul. Piłsudskiego 1/17), w Rzeszowie (Ul. Grunwaldzka 19) i w Jarosławiu (ul. Jana Pawła II 3a) w godzinach popołudniowych w tygodniu lub porannych w soboty w lokalach w centrum miast . Zapraszam wszystkich chętnych.

Dostępność

Poniedziałek15:00 - 19:00
Wtorek15:00 - 19:00
Środa15:00 - 19:00
Czwartek15:00 - 19:00
Piątek15:00 - 19:00
Sobota09:00 - 13:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.