Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Poznań (Winogrady)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język polski10 - 30 / 60 min

Agata

Opis ogłoszenia

Witam :)
Jestem energiczną i bardzo kreatywną 16-latką z Poznania :) Należę do osób niezwykle samodzielnych i właśnie, dlatego chciałabym znaleźć sobie źródło dochodu, żeby nie obciążać sobą rodziny. Od 2 lat ambitnie udzielam pomocy w zakresie języka polskiego, matematyki [ szkoła podstawowa ] oraz biologii [ poziom gimnazjum ]. Warto wspomnieć, że władam też językiem angielskim i podstawami języka francuskiego oraz niemieckiego. Rok temu ukończyłam kurs aktorstwa dla młodzieży oraz roczny kurs śpiewu. Uczestniczyłam w wielu warsztatach z zakresu dziennikarstwa. Bardzo chętnie pomogę uczniom szkoły podstawowej lub moim rówieśnikom z gimnazjum w wielu przedmiotach, jednakże najwięcej zaoferować mogę mimo wszystko w kwestii języka polskiego. Dla dzieci w wieku 10 - 12 lat chętnie przygotuje zabawy, które zastąpią ciągłe siedzenie w książkach. Jestem do dyspozycji w czwartki, piątki w godzinach od 16 - 18 oraz w soboty między 11 - 17.

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek
Środa
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.