Alicja Wawrzyniak

Ostatnia aktywność:
28 dni temu
 
Online
Gdańsk
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witaj!

Nazywam się Alicja i jestem tłumaczką oraz nauczycielką języka angielskiego z kilkuletnim stażem pracy w renomowanym, gdańskim liceum dwujęzycznym.

Posiadam doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego na każdym poziomie zaawansowania, od szkoły podstawowej (język angielski od podstaw, przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty), przez szkołę średnią (w tym przygotowanie do matury - jestem certyfikowanym egzaminatorem maturalnym), aż do nauczania osób dorosłych (angielski biznesowy, specjalistyczny).

Od pewnego czasu, wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na tego typu lekcje, zajmuję się również nauczaniem osób dorosłych, które języka obcego potrzebują do celów zawodowych.

Zapraszam Cię na indywidualne, spersonalizowane lekcje języka angielskiego, które pozwolą Ci przezwyciężyć barierę językową i zacząć posługiwać się językiem w każdej sytuacji!

Zapraszam osoby w każdym wieku i na dowolnym poziomie zaawansowania: uczniów szkół podstawowych oraz ponadpostawowych, studentów, osoby pracujące chcące podszkolić się z angielskiego biznesowego bądź specjalistycznego, lub osoby uczące się języka w celach czysto osobistych, turystycznych itp.

Oferuję: 
- spersonalizowane lekcje na poziomie dostosowanym do możliwości ucznia,
- konwersacje native-like (mieszkałam za granicą i mój angielski jest naturalny),
- własne, różnorodne i ciekawe materiały (moje lekcje są bardzo zróżnicowane, jako że stawiam na wszystkie umiejętności: mówienie, słuchanie, czytanie, pisanie oraz gramatykę języka w użyciu),
- Business English (różne specjalizacje)- przygotowanie do egzaminów takich jak: FCE, CAE, CPE, TOEFL, IELTS itp.
- a także ESP - język angielski specjalistyczny: biznes, finanse, transport i logistyka, handel, architektura, medycyna, budownictwo, mechanika i elektronika itp. (posiadam wiedzę i materiały przydatne do nauki tzw. ESP - English for Specific Purposes).

Poza doświadczeniem w pracy w szkole państowowej, dzięki której znam podstawę programową oraz wymagania egzaminacyjne, prowadziłam również kursy w szkole językowej, przygotowując swoich kursantów do egzaminów Cambridge (FCE, CAE, CPE) oraz prowadząc kursy in-company w znanych, międzynarodowych firmach, gdzie zgłębiłam wiedzę na temat języka angielskiego biznesowego.

Dłuższy pobyt za granicą (Wielka Brytania) pozwolił mi przyswoić brytyjski akcent oraz poznać prawdziwy, a nie tylko teoretyczny, ksiażkowy angielski, który staram się zaszczepić u moich uczniów. 

Lekcje one-to-one prowadzę od 10 lat, dzięki czemu wiem, jak ważne jest indywidualne podejście i dobór materiałów oraz metod nauczania.

Lekcje ze mną to intensywnie spędzone 90 minut, które w niedługim czasie przynosi upragnione efekty - większą łatwość w posługiwaniu się językiem. 

Myślę, że liczba zadowolonych uczniów i zdanych przez nich egzaminów oraz zdobytych certyfikatów mówi sama za siebie :)

Zapraszam do kontaktu telefonicznego - 723-922-277.

Hope to hear from you soon! :)
Alicja

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2008 - 06.2013
Uniwersytet Gdański
Magister
Filologia angielska
Kursy i szkolenia
08.2008
Merton College London
12.2018
Egzaminator maturalny
Doświadczenie
09.2014 - 06.2019
X Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne w Gdańsku

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.