Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Online
Gliwice
Kraków
Sosnowiec
Ziemięcice
Zabrze
Zawiercie
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Posiadam ponad 3-letnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji na poziomie szkoły średniej. Chętnie pomogę w rozwiązywaniu zadań domowych czy przygotowania się do zajęć. Zapraszam do kontaktu 
Alicja

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2020

Pani Alicja pomogła mi opanować bardzo rozległe tematy w krótkim czasie. Pełen profesjonalizm, super podejście do ucznia, luźna atmosfera na zajęciach połączona z ogromną wiedzą :) Opierając się tylko na lekcjach w szkole, nie dałabym rady w pełni zrozumieć kluczowych tematów. W tym ogromna zasługa Pani Alicji za precyzję w dobieraniu słów pod klucz egzaminacyjny. Przerobiłyśmy wspólnie masę zadań, arkuszy egzaminacyjnych i testów które zaowocowały wysokim wynikiem. Uważam, że nie mogłam lepiej trafić! :) wynik uzyskany po korepetycjach pozwolił mi się dostać na studia medyczne, które były moim marzeniem od dziecka. Pani Alicjo, dziękuję ❤️

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 października 2020

P. Alicja pomogła mi poprawić maturę z biologii na 72% dzięki czemu udało mi się dostać na fizjoterapię z pierwszej listy. Bardzo miła ale i wymagająca - potrzebowałem takiej presji, żeby konsekwentnie przykładać się do nauki. Lekcje odbywały się online - szczególnie polecam taką formę zajęć. Dziękuję.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 października 2020

Bardzo sympatyczna i konkretna korepetytorka. Dzięki niej uzyskałam 88% z biologii rozszerzonej na maturze i dostałam się na medycynę z pierwszej listy! Dużo zadaje, a sprawdzone zadania gdzie występowały błędy omawiałyśmy. Dodatkowo na każdych zajęciach Alicja sprawdzała moje przygotowanie do lekcji np. w formie pytań, kartkówek, zadań maturalnych. Stawia na naukę rozwiązywania zadań pod klucz. Polecam z całego serca i jeszcze raz dziękuję Alicjo :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.