Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Łódź
Sieradz
Zduńska Wola
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia75 / 60 min

Alicja Ch

Opis ogłoszenia

pomoc w przygotowaniu do MATURY z CHEMII  posiadam własne materiały , przygotowanie przez rozwiazywanie zadań z podstawy programowej , zajecia indywidualne pozwalają nawet humanistom zrozumieć chemie i zdać mature by dostać się na Stomatologie , Medycyne czy Weterynarie i SGSP , jest to około 51 spotkań z całego zakresu , możliwość dojazdu  wiecej info pod tel 731756903

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.