Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Gdańsk
Gdynia
Sopot
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Zapraszam na indywidualne zajęcia rysunku/ ilustracji/ malarstwa. Prowadzę zapisy na zajęcia dla dzieci w każdym wieku oraz kursy przygotowawcze do egzaminów na Wydział Architektury i ASP.

Ukończyłam Grafikę na Polsko - Japońskiej Akademii Technik Komputerowych. Mam doświadczenie w pracy związanej z DTP oraz projektowaniem grafiki i animacji 2D do gier. Na co dzień związana jestem z branżą gier mobilnych pracując nad tworzeniem światów, postaci i ich dynamiki.

Nie musisz mieć żadnego doświadczenia! Poprowadzę Cię przez szeroki zakres zagadnień od rysunku anatomicznego po zasady perspektywy, kompozycji i koloru.
Każdego ucznia traktuję indywidualnie, a program dostosowuję do potrzeb i umiejętności. Nauczysz się pracować różnymi narzędziami, zwiększysz wyobraźnię, pomogę Ci odnaleźć i wyróbić Twój własny, indywidualny styl.

Zajęcia w miłej atmosferze pod okiem korepetytora połączone z pracami domowymi i dużą ilością zabawy zaowocują szybkimi efektami Twojego rozwoju. Nauka może być łatwa oraz sprawić Ci dużo radości i satysfakcji :)

Śmiało zadzwoń! Prowadzę także lekcje przez SKYPE.

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek14:00 - 22:00
Sobota08:00 - 22:00
Niedziela08:00 - 21:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 09.2019
Polsko - Japońska Akademia Technik Komputerowych
Licencjat
Grafika
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
04.2019 - 09.2019
BLUEJET sp. z o.o.
04.2019 - aktualnie
digimonkeys.com
Projektowanie ilustracji, grafik i animacji na potrzeby gier i aplikacji mobilnych

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2020

Mój Syn chcąc dostać się na architekturę korzystał z zajęć pani Alicji. Za niewielkie pieniądze zrobił znaczące postępy. Serdecznie polecam

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 stycznia 2020

Pani Alicja jest bardzo miła,sympatyczna a lekcje bardzo pouczające. Polecam wszystkim! :D

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.