Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Ząbki
Warszawa (Mokotów)
Język niemiecki50 / 60 min

Alicja

Opis ogłoszenia

Chętnie udzielę korepetycji z języka angielskiego na poziomie szkoły podstawowej oraz liceum (do matury podstawowej włącznie) oraz z języka niemieckiego (szkoła podstawowa, matura - podstawowa i rozszerzona, studia, Wirtschaftsdeutsch, itd). Mam doświadczenie w nauczaniu zarówno dzieci, młodzieży jak i dorosłych. Jestem studentką ostatniego Lingwistyki Stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim i uwielbiam dzielić z innymi moją pasję do języków obcych, którą rozwijałam między innymi podczas studiów w Niemczech.
Zapraszam!

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.