Alicja Kałuża

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Chorzów (Chorzów/Świętochłowice)

Opis ogłoszenia

Hej, jeśli szukasz korepetytora z historii, który nie tylko pomoże Ci z materiałem, ale również podejmie wyzwanie przekazania Tobie pasji do historii albo po prostu chcesz się lepiej przygotować do konkursu bądź olimpiady przedmiotowej to znalazłeś idealną osobę.
Nazywam się Alicja Kałuża i mam 19 lat. Jestem maturzystką z historii na poziomie rozszerzonym oraz laureatką ogólnopolskich konkursów historycznych. 
Korepetycji udzielam na terenie Chorzowa i Świętochłowic, dalsze miejscowości za niewielką dopłatą za dojazd. 
numer telefonu: 501 213 096 

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.