Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Wierzbie
Praszka
Wieluń
Matematyka30 / 60 min

Alicja

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentką Ekonomii i chętnie udzielę korepetycji z matematyki i języka angielskiego dla uczniów szkół podstawowych i przedszkolaków. Posiadam już doświadczenie w udzielaniu korepetycji. Sama kiedyś na korepetycje uczęszczałam. Ukończyłam kurs języka angielskiego w szkole prywatnej. Na studiach zdobyłam poziom B2. Uczę się tego języka od 6-ego roku życia. Towarzyszył mi on na studiach i egzaminach, które miałam w tym własnie języku. Towarzyszy mi on również podczas wyjazdów zagranicznych. Oferuję przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty z matematyki. Bardzo lubię jej uczyć. Był to wiodący przedmiot na moich studiach ekonomicznych. Posiadam własne materiały do nauki, którymi chętnie się podzielę :) Zapraszam

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - 09.2020
Uniwersytet Łódzki
Licencjat
Ekonomia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.