Alicja Grzegorzek

Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
Online
Wrocław
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

PROGRAM LEKCJI    
      Swoją pomoc opieram na technikach efektywnego uczenia się oraz koncentracji, która do nauki jest niebywale potrzebna. Do każdego ucznia podchodzę indywidualnie kształtując pod niego własny grafik nauki, ponadto posiadam swoje gotowe materiały, także nic więcej oprócz odrobiny chęci nie będzie Tobie potrzebne.
      Na lekcjach zajmiemy się każdą formą zadań i  problemów z nimi związnymi. Pokażę Ci, jak łatwo pisać rozprawki oraz jak nie popełniać błędów, za które dużo się traci. Masz problem z czytaniem ze zrozumieniem? Nie ma sprawy przećwiczymy je na tyle, abyś co najmniej czuł/a się pewny/a po przeczytaniu tego typu poleceń, co do lektur oraz wierszy, to matura nie zależy od nich, jednak jeśli chcesz poznać ciekawe słownictwo oraz światy to z łatwością Cię przez nie przeprowadzę. 
    Forma lekcji jest zawsze kwestią do uzgodnienia, ważna jest dla mnie atomosfera na nich, więc jak czegoś nie chcesz robić, nie będzie presji. Celem zajęć nie jest rygorystyczna nauka, a ciekawa konwersacja, która motywuje do działania i swojej ekspresji. Za pierwszą lekcję tylko 20 złotych. 

KILKA SŁÓW O MNIE   
   Jestem studentką I-roku Biotechnologii na Politechnice Wrocławskiej. Z zamiłowania zgłębiam tajniki ludzkiej pamięci oraz działanie ludzkiego mózgu. Na co dzień interesuje się programowaniem, tworzeniem stron webowych oraz psychologią. 

     Napisz już teraz pod nr. 739214132, a razem zaczniemy przygotowania z tego pięknego języka!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
Czwartek
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2020 - aktualnie
Politechnika Wrocławska
Biotechnologia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 marca 2021

Pani Alicja podchodzi bardzo profesjonalnie do prowadzenia zajęć. W przypadku problemów jakie często miałem przy nowych działach, mogłem liczyć na znacznie lepsze wprowadzenie do tematu przez godzinę zajęć, niż czasem przez tydzień z naszą matematyczką. Atmosfera podczas zajęć jest bardzo miła. Poza przykładami przygotowanymi przez Panią, można także zwrócić się o pomoc w zadaniach z zajęć, co jest dużym plusem. Polecam serdecznie!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 marca 2021

Wybór tej Pani był strzałem w dziesiątkę! Dzięki niej zaczęłam inaczej podchodzić do przedmiotu, który zawsze sprawiał mi kłopot, moje zniechęcenie do matematyki automatycznie zmalało, ponadto atmosfera podczas korepetycji jest bardzo przyjazna, zadania można rozwiązywać w swoim tempie, nie ma żadnej presji czy poganiania;), co więcej każde ćwiczenie jest dokładnie tłumaczone, dzięki czemu łatwo jest je zrozumieć. Stosowane są przez Panią również ciekawe metody, by łatwiej coś zapamiętać, nie tak jak bywa to często w szkole (sucha teoria, kilka przykładów, następny temat). Naprawdę bardzo polecam tę Panią, która ma indywidualne podejście i jest bardzo miła, a co najważniejsze przyczynia się do osiągania coraz to lepszych wyników ze sprawdzianów, a także samej matury.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.