Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Online
Białystok
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język włoski40 / 60 min

Alice

Opis ogłoszenia

Witam,
Nazywam się Alice Dalto. Jestem z Włoche, więc jestem nativespeakerem. Mieszkam w Białymstoku od października 2015 r. Jestem wolontariuszką, pracuję w szkole specjalnej w Białymstoku. Teraz się uczę polskiego, a ja zaczynam uczyć języka włoskiego. Serdecznie zapraszam na lekcje języka włoskiego: pierwsza lekcja gratis, bo chciałbym cię poznać na pierwszy więc mogę zaplanować konkretny lekcji na podstawie poziomu i zainteresowań.
Dostępne na lekcji Skype.
Dostępne organizować interaktywne lekcje dla dzieci.
Proszę o kontakt.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.