Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
Online
Warszawa
Gdańsk
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Anatomia90 / 60 min

Alex

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Jestem studentem szóstego roku medycyny na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, stypendystą rektora. Jeśli szukasz pomocy z zakresu anatomii, histologii, cytofizjologii, parazytologii, biochemii lub fizjologii to świetnie trafiłeś! Wszystkie problematyczne kwestie wytłumaczę prostym, przystępnym językiem, zgodnie z zasadą, że ważniejsze od zwykłego wykucia jest zrozumienie materiału. Postaram się zmienić wizję tego okropnego pierwszego roku medycyny w coś łatwego i przyjemnego. Gwarantuję indywidualne podejście dostosowane do potrzeb oraz 100% SKUTECZNOŚĆ. Możliwe są także jednorazowe spotkania przed zaliczeniami i kolokwiami. Zapraszam!
P.S Prosiłbym w miarę możliwości o kotnakt via SMS.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2023

Nie da się nie zaliczyć egzaminu z anatomii po spotkaniach z Panem Alexem ;))

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.