Ostatnia aktywność:
27 dni temu
Online
Warszawa
Łódź
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski72 / 60 min

Maria

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Hello there! I am Maria and I am an English Native Speaker . I am here to help you learn English! I combine grammar learning and conversation in a most fun and effective way . I carry a TESOL certificate.

I have lived in several different countries, so I’m well aware of cultural differences. I’m also learning French, so I realise how difficult learning a new language can be. Because of my background I can teach you how English is spoken around the world.

I teach both children and adults. I specialize in Business English, Test Prep, Conversation and teaching children .

During our FREE, trial lesson I would like to assess your language level and propose a learning plan customized for you based on your goals and interests. Lessons are 60 minutes and cost 72-74 PLN/h , depending on a number of lessons you would like to purchase. Let’s meet for a trial lesson!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
02.2008 - 03.2011
McMaster University
Economics
Kursy i szkolenia
02.2012
TESOL Certification
Doświadczenie
02.2013 - aktualnie
Language Teacher

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.