Ostatnia aktywność:
wczoraj
Online
Warszawa
Radom

O mnie

Ciao a tutti! I’m an Italian teacher from Venice. I’ve studied psychology and languages and since 2015 I have been teaching Italian as a foreign language both in Italy and Sweden. Languages are my passion, and besides Italian I can speak English and Swedish. My approach is communicative and I believe that the best way to learn a new language is applying that to real-life situations.I have been teaching Italian in Sweden for two years. I teach also online, and I have had students at every level, from absolute beginners to advanced learners.

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
01.2014 - aktualnie
University of Venice
Bachelor’s Degree Program in Language, Civilisation and the Science of Language and Linguistics (Swedish and English)
Kursy i szkolenia
01.2016
CEDILS - Teaching Italian as a foreign or second language
Doświadczenie
01.2016 - aktualnie
Teacher/Translator

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.